Yeni Porsche Panamera, Pistte Rekor Kırdı (Video)

Yeni Porsche Panamera, Pistte Rekor Kırdı (Video)

0

Yeni Porsche Panamera Nürburgring pistinde kırdığı rekorun görüntülerini videolu bir şekilde paylaştı. Sedan modeli, 20,832 kilometrelik pisti 7 dakika 29,81 saniyede tamamlayarak bir rekora imza attı.

Otomobil üreticisi Porsche’nin uzun süredir Panamera üzerinde çalışmalar gerçekleştirdiği kobuya ilgili olan kişiler tarafından biliniyordu. Araç hakkında mevcut duruma kadar bir çok şey duymuşken geçtiğimiz hafta Nürburgring pistinde inanılmaz bir rekor kırdığı belirtilmişti. Kısa süre önce ise Nürburgring pistinde kırılan bu rekorun videosu paylaşıldı.

Yeni Porsche Panamera kaputun altında neler sunacak?

Yeni Porsche Panamera kaputun altında neler sunacak?

Dünyaca ünlü firma, Panamera’nın versiyonları ya da güç çıkışlarının ne olacağını açıkça belirtmedi. Ancak bu yeni modellerin, mevcut modellere kıyasla daha gelişmiş olacağını söylemişti.

Aynı zamanda bir kaç görüntüden belli olduğu kadarıyla, yeni Panamera’nın 646 beygir güç ve 834 Nm torka ulaştığını görebiliyoruz. Bu değerler, Panamera Turbo’nun mevcut değerinden oldukça yüksek. Yeni Porsche Panamara’nın ciddi bir performans artışıyla otomobil sevenlerle buluşacağı söylenebilir.

Şirketin ileri ki zamanlarda tanıtacağı yeni Porsche Panamera aracıyla ilgili bilgiler bunlar ile sınırlı. Araca dair yeni detaylar ortaya çıkarsa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yaşanan gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edebilir, düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Porsche Panamera’nın Nürburgring pistinde 7 dakika 29,81 saniye ile rekor kırdığı videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Porsche Panamera’nın Nürburgring pistinde rekor kırdığı anlar:

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir