1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Whatsapp Aero Özellikleri! Whatsapp Aero Nedir?
Trendlerdeki Yazı

Whatsapp Aero Özellikleri! Whatsapp Aero Nedir?


Günümüzde neredeyse her telefonda bulunan mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması olan Whatsapp’ı biliyorsunuzdur. Bu yazımızda sizlere Whatsapp aero apk ve Whatsapp aero indir ve Whatsapp aero Özellikleri hakkında bilgi vereceğiz. Ayrıca Whatsapp aero Nedir onu da anlatacağız.

Whatsapp aero apk, uygulamanın içeriğini daha sade ve kullanışlı hale getirirken gelişmiş özellikleri ile de kullanıcılara kaliteli hizmet sunmakta. Bu Whatsapp aero halini sizlere tanıtmadan ve Whatsapp aero indirme linkini paylaşmadan kesinlikle bir uyarıda bulunmak zorundayız.

Whatsapp Aero Apk İndir !UYARI!

Whatsapp Aero Özellikleri

Whatsapp’ın normal sürümünü silmeden önce konuşmalarınızı kesinlikle yedekleyin ve o şekilde silme işlemini gerçekleştirin. Oluşacak veri kaybından sorumlu kişi tamamen sizsiniz.

Whatsapp Aero Nedir? Videolu Anlatım

Whatsapp Aero Özellikleri

  • Mavi tık kapatma
  • Farklı tema seçenekleri
  • Yazıyor ifadesini gizleme
  • Silinen mesajları veya fotoğrafları görme
  • Okundu işaretini saklama
  • Kişiye özel çevrimiçi bildirimi aktif etme
  • Geçmiş kayıtları tutma

Üst kısımda Whatsapp Aero nedir ve Whatsapp Aero özellikleri hakkında bilgiler verdik. Ayrıca Whatsapp uygulamasında resim ve video paylaşımlarında oluşan bazı sorunlar mevcut. Aero sürümde bir çok dosya ve video uzantısı desteklenmekle beraber 1 GB kadar büyük boyutlu dosyaları gönderebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sadece WhatsApp Aero mevcut.

WhatsApp Aero APK Nedir?

WhatsApp Aero APK Nedir

Klasik WhatsApp’dan farklı olarak kullanıcılarına istediği özellikleri sunan WhatsApp Aero üçüncü taraf bir uygulamadır. Kullanıcılara tema özelleştirme, gizlilik gibi imkânlar sunarken, WhatsApp Messenger’ın orijinal sürümünün belirli kısıtlamalarını da ortadan kaldırmakta. Üçüncü taraf bir uygulama olduğu Google Play Store gibi uygulama mağazalarında bulunmuyor. Bu nedenle, üçüncü taraf uygulamasının APK dosyasına ihtiyacınız vardır. Üçüncü taraf uygulamanın APK bağlantısına yazının devamında ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Aero iOS Olur mu?

WhatsApp Aero iOS Olur mu? Ayrıca Whatsapp Aero çoğunuzun bildiği üzere Whatsapp plus gibi bir apk dosyası ile kurulmaktadır. Yani Whatsapp Aero indirme ve kullanma için android bir cihazınızın olması gerekmekte. Bu cihaz telefon veya tablet olabilirken, bilgisayar üzerinden de bu işlem yapıla bilir. Bilgisayara apk dosya kurma videomuzu izleyerek konuyu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

WhatsApp Aero Güvenilir mi?

WhatsApp Aero nedir? kısmında bahsettiğimiz gibi bu uygulama üçüncü taraf bir uygulamadır. Şimdiye kadar on binlerce kişi bu uygulamayı sorunsuz kullanmakta. Daha önce bizlerde bu uygulamayı test ettik ve herhangi bir şekilde sorunla karşılaşmadık. Yine de uygulamayı kullanmak tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum. Bu konuda sorumluluğunuzu alarak uygulamayı deneyebilirsiniz.

WhatsApp Aero Son Sürüm Güncelleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Aero son sürüm indirme veya gelen güncellemeyi yapabilmek oldukça basit. Söz konusu uygulamaya yaklaşık olarak 2-3 ayda bir güncelleme gelmekte. Bu güncelleme geldiği taktirde biz WhatsApp Aero indirme linki hemen yenilemekteyiz. Ayrıca sizlerin yapması gereken tek şey alt kısımda bulunan WhatsApp Aero son sürüm indir kısmında tıklayarak çıkan kısımdan WhatsApp Aero apk dosyasını indirmek ve kurmak.

WhatsApp Aero son sürüm indir (Her gelen güncelleme de buradan en güncel halini tekrar indirebilirsiniz.)

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Son sürümü hep buradan indiriyorum, sorunsuz çalışıyor teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir