Whatsapp Plus Özellikleri! Whatsapp Plus 2020 Nedir


Whatsapp Plus Özellikleri, Whatsapp Plus apk 2020 indir

Dünya çapında kullanıcısı bulunan ve telefonların neredeyse tamamında mevcut olan anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması olan Whatsapp ı biliyorsunuzdur. Bu yazımızda sizlere Whatsapp Plus apk ve Whatsapp plus indir ve Whatsapp Plus Özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Whatsapp Plus apk, uygulamanın içeriğini daha sade ve kullanışlı hale getirirken gelişmiş özellikleri ile de kullanıcılara kaliteli hizmet sunuyor. Whatsapp Plus bu halini sizlere tanıtmadan ve Whatsapp Plus indirme linkini paylaşmadan kesinlikle bir uyarıda bulunmak zorundayız.

Whatsapp Plus Apk İndir !UYARI!

Whatsapp’ın normal sürümünü silmeden önce konuşmalarınızı kesinlikle yedekleyin ve o şekilde silme işlemini gerçekleştirin. Oluşsacak veri kaybından sorumlu kişi tamamen sizsiniz.

Whatsapp Plus Özellikleri

  • Mavi tık kapatma
  • Yazıyor ifadesini gizleme
  • Okundu işaretini saklama
  • Profilinize bakanları görme
  • Farklı tema seçenekleri
  • Geçmiş kayıtları tutma

Yukarıda listelediğimiz özelliklerin yanı sıra normal Whatsapp uygulamasında resim ve video paylaşımlarında oluşan bazı sorunları, dosya biçimi desteklenemiyor gibi, Plus sürümde bir çok dosya ve video uzantısı desteklenmekle beraber 1 GB kadar büyük boyutlu dosyaları gönderebilirsiniz.

Whatsapp Plus apk indir, anlatımımızdan sonra içerisinde bulunan faydaları ve ayrıcalıkları gören kullanıcılar normal Whatsapp bunları neden kullanmıyor diye soruyor. Bunun nedeni whatsapp.inc firmasının pazarlama ve sürdürülebilirlik teknikleri olduğunu düşünebiliriz.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Whatsapp plus indirme işlemini yapmak istiyor musunuz? Whatsapp plus 2020 nedir hakkında fikirleriniz neler? Yorum yaparak bizlerle paylaşa bilirsiniz.

Whatsapp Plus İndirme


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
9
Şaşkın
Kötü Kötü
6
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
38
Eğlenceli
İlginç İlginç
2
İlginç
Aşk Aşk
24
Aşk
Korkunç Korkunç
6
Korkunç
Başarılı Başarılı
57
Başarılı
Lol Lol
5
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir