Whatsapp Plus Özellikleri! Whatsapp Plus 2021 Nedir


Whatsapp Plus Özellikleri, Whatsapp Plus apk 2021 indir

Dünya çapında kullanıcısı bulunan ve telefonların neredeyse tamamında mevcut olan anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması olan Whatsapp ı biliyorsunuzdur. Bu yazımızda sizlere Whatsapp Plus apk ve Whatsapp plus indir ve Whatsapp Plus Özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Whatsapp Plus apk, uygulamanın içeriğini daha sade ve kullanışlı hale getirirken gelişmiş özellikleri ile de kullanıcılara kaliteli hizmet sunuyor. Whatsapp Plus bu halini sizlere tanıtmadan ve Whatsapp Plus indirme linkini paylaşmadan kesinlikle bir uyarıda bulunmak zorundayız.

Whatsapp Plus Apk İndir !UYARI!

Whatsapp’ın normal sürümünü silmeden önce konuşmalarınızı kesinlikle yedekleyin ve o şekilde silme işlemini gerçekleştirin. Oluşsacak veri kaybından sorumlu kişi tamamen sizsiniz.

Whatsapp Plus Özellikleri

 • Mavi tık kapatma
 • Yazıyor ifadesini gizleme
 • Okundu işaretini saklama
 • Profilinize bakanları görme
 • Farklı tema seçenekleri
 • Geçmiş kayıtları tutma

Yukarıda listelediğimiz özelliklerin yanı sıra normal Whatsapp uygulamasında resim ve video paylaşımlarında oluşan bazı sorunları, dosya biçimi desteklenemiyor gibi, Plus sürümde bir çok dosya ve video uzantısı desteklenmekle beraber 1 GB kadar büyük boyutlu dosyaları gönderebilirsiniz.

Whatsapp Plus apk indir, anlatımımızdan sonra içerisinde bulunan faydaları ve ayrıcalıkları gören kullanıcılar normal Whatsapp bunları neden kullanmıyor diye soruyor. Bunun nedeni whatsapp.inc firmasının pazarlama ve sürdürülebilirlik teknikleri olduğunu düşünebiliriz.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Whatsapp plus indirme işlemini yapmak istiyor musunuz? Whatsapp plus 2021 nedir hakkında fikirleriniz neler? Yorum yaparak bizlerle paylaşa bilirsiniz.

Whatsapp Plus İndirme


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Kötü Kötü
51
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
292
Eğlenceli
İlginç İlginç
85
İlginç
Aşk Aşk
173
Aşk
Korkunç Korkunç
49
Korkunç
Başarılı Başarılı
375
Başarılı
Lol Lol
47
Lol

12 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Ben çok güzel bir şekilde kullanıyordum. Ama dün güncelleme gelmiş, güncellemenin nasıl yapılacağını anlatır mısınız?

  1. Merhaba, bu tarz uygulamalarda güncelleme geldiğinde tekrar sitemizdeki aynı yerden indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Güncelleme gelince linkleri yeniliyoruz.

   1. Merhaba iPhone ye yüklenmiyor mu android mi olması gerekiyor telefonumuzun iPhone yükleyemedim de

 2. Özelliklerinden haberim yoktu sayenizde hepsini öğrendim çok hoşuma gitti hemen yükledim, çok teşekkür ederim 🙂