Wifi Şifre Kırma 2024! Telefondan Wifi Şifresi Öğrenme Yöntemi

Wifi Şifre Kırma 2024! Telefondan Wifi Şifresi Öğrenme Yöntemi

12

Günümüzde en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri kesinlikle internet. Herhangi bir yerde, herhangi bir anınızda akıllı cihazlarınız ile internete bağlanarak vaktinizi değerlendire biliyorsunuz. Peki internetinizin olmadığı anlarda ne yapacaksınız? Wifi şifre öğrenme ile çevrenizde bulunan wifilere kolaylıkla bağlana bilirsiniz. Ayrıca Wifi şifre gösterici rootsuz ile wifi şifre bulma ve wifi şifre kırma yöntemini yapabilirsiniz.

Wifi Şifre Kırma Yolları Neler?

Wifi şifre kırma yolları
Wifi şifresi öğrenme

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte telefon veya bilgisayarınızın wifisini açtığınız anda çevrenizde pek çok şifreli modem olduğunu göreceksiniz. Peki bu şifreli olan internetlere nasıl bağlanabilirsiniz. Wifi şifre gösterici rootsuz bir şekilde amacımıza ulaşabileceğiz.

Rootsuz wifi şifresi öğrenme ve wifi şifresi bulma gibi konularda size yardımcı olacak bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz. Bu uygulama sayesinde yakınınızda bulunan wifilerin neredeyse hepsinin şifresini kolaylıkla bulabilirsiniz. Wifi şifre gösterici rootsuz olarak yapabiliyorsunuz.

Wifi Şifre Öğrenme

Uygulamaya girdiğiniz anda konumunuzu açtıktan sonra size yakın yerlerdeki birçok wifinin şifresini ücretsiz bir şekilde gösteriyor. Wifi şifre gösterme ve wifi şifre kırıcı gibi işlemleri rootsuz hallede bileceksiniz. İstediğiniz yerde internet kullanabilecekken keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Bu uygulamayı kullanmak için internet gerektiğinden öncelikle gideceğiniz yere varmadan internet bulunan bir yerde gitmek istediğiniz yerdeki wifilerin şifrelerini öğrenmeniz. tavsiye ederiz.

Bu durumda bilmeniz gereken tek şey bazen yakınınızda veya komşunuzda bulunan wifilerin şifrelerini göstermeye biliyor. Bu durumda uygulama %80 oranında çalışıyor diyebiliriz. Uygulamanın videosu altta bulunurken indirme işlemini de yine alt kısımdaki linkten hallede bilirsiniz.

Telefondan WiFi Şifresi Öğrenme

WiFi şifresini öğrenme yöntemlerimize öncelikle telefonlardan başlıyoruz. Android ve iPhone modellerini iki ayrı alt başlık altında inceleyeceğiz. Bir kez daha belirtmekte fayda var. Burada göstereceğimiz yöntemler kayıtlı olduğunuz WiFi ağlarındaki şifreyi sizlere gösterecektir. Kayıtlı olmadığınız herhangi bir ağın şifresini öğrenmek için bir yöntem bu içerikte yer almamaktadır.

iPhone ile WiFi Şifresini Öğrenmek

Wifi şifresi kırma

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Maalesef herhangi bir işlem yapmadan doğrudan iPhone üzerinden WiFi şifresini öğrenmek mümkün değil. Bu nedenle yapmamız gereken işlemler ya modem arayüzüne ya da iCloud zincirine bağlanmak olacak.

Android Telefondan WiFi Şifresi Kırmak

iPhone cihazların ardından değineceğimiz bir başka işletim sistemi ise tabii ki Android oluyor. Android 10 ve daha yüksek sürümdeki modellerde herhangi ekstra bir uygulama olmadan WiFi şifresini paylaşmak ve görüntülemek mümkün. Fakat, doğrudan şifreyi görüntülemek maalesef Android 9 ve daha altı cihazlarda “root” işlemi ya da modem arayüzü olmadan mümkün olmuyor.

Uygulamayı Android indir veya iOS indir (Rootsuz kullanılan uygulama)

Peki siz Wifi Şifresi Öğrenme hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca telefondan wifi şifresi öğrenme daha önce denediniz mi? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 45
  be_endim
  Beğendim
 • 8
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 11
  e_lendim
  Eğlendim
 • 16
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 35
  _rendim
  İğrendim
 • 13
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 65
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (12)

Popüler Yorumlar
 1. İşe yarıyor teşekkürler :)

Yapılan Yorumlar
 1. Kesinlikle tavsiye ederim ben kullandım ve oldu, teşekkürler

 2. İşe yarıyor teşekkürler :)

 3. Sorunsuz çalışıyor

 4. Güzel

 5. Resmen harika bir uygulama sayenizde internetim oldu

 6. İki sokak ötedeki wifinin şifresini buldum hahaha artık netim var

 7. Wifi görme uygulaması gayet güzel

 8. Çok iyi yaaa

 9. Komşunun wifi şifresinin bu uygulamada ne işi var :D

 10. Beğendim uygulamayı çok sağ olun bee

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir