Vodafone Hediye 3 GB İnternet – Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Hediye 3 GB İnternet – Vodafone Bedava İnternet

6

Vodafone hediye internet vermeye devam ediyor. Bu kez de bizlere vodafone bedava internet veriyor. Toplam 3 gün kullanılacak olan Vodafone hediye 3 GB kazanıyoruz. İnterneti her ay yapabilme şansı veren vodafone sınırlı kişileri kabul ediyor. Eğer sizde yapmak istiyorsanız sonuna kadar dinleyin.

Vodafone internet yapabilmek için QR kod okuyucu olması lazım. Bu QR kod olmazsa internet alınmaz. QR okuyucuyu indirin daha sonra sizlere ne yapacağınızı detayları ile açıklayacağım.

5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Obilet ile çalışması devam ediyor. Bu kampanyaya istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz ve sınırı yok. İstediğiniz zaman vodafone yanımda uygulaması üzerinden girip fırsatlar Dünyası kısmına tıklayın. Daha sonra orada seyahat kısmında olan kampanyaya katıla tıklayın. Daha sonra bilet alacağınız zaman bunu kullanın. Eğer bileti iptal edilmezse 15 gün sonunda internetiniz hattınıza yüklenecektir.

Bileti alıp daha sonra iptal eden olursa internet almaya hak kazanamazsınız. İlla ki etrafımız da seyahat eden olacaktır. Bilet alacağı zaman linkinizle alırsa sizler de internet kazanırsınız. İlla kendi adınıza almak zorunda değilsiniz.

3 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Hediye 3 GB

Vodafone 3 gün geçerli interneti yapmak için QR okuyucuyu yukarıda ki linkten indirmeniz gerekiyor. Daha sonra aşağı da olan bağlantıdan QR kodu başka telefonda açmanız gerekiyor. Telefon yoksa tablet, bilgisayar gibi cihazları da kullanabilirsiniz. Kampanyaya 100.000 kişi katılabilir. Bunlar arasında olmazsanız internet vermez ama diğer ayda yapabilirsiniz. İlk başta aşağıda ki olan linkten açın. Daha sonra telefonun QR kodunu açıp diğer cihazda olan kodu okutunuz.

Kodu okuttum ama bir şey olmadıysa 100.000 kişi yapmıştır. Yaptığınız da interneti kazandığınız da direkt olarak Tobi sistemine girer. Daha sonrasın da bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Kendi kendine internet gelecektir.

Vodafone ücretsiz internet kazan!

Vodafone hediye 3 GB için Okutacağınız QR kod

Vodafone Bedava İnternet

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 128
  be_endim
  Beğendim
 • 46
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 46
  e_lendim
  Eğlendim
 • 19
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 83
  _rendim
  İğrendim
 • 50
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 134
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Merhaba. Youtube Muhammet Koç kanalının içerik üreticisiyim. diyobi.com sitesi üzerinde içerik üretmekteyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
 1. Oldu be reis çok teşekkürler 3 gb için

Yapılan Yorumlar
 1. Oldu be reis çok teşekkürler 3 gb için

 2. Teşekkürler

 3. Çok iyi alabildim

 4. 27 Nisan 2024

  İnternet kazandım sağ ol

 5. Çok iyi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir