WhatsApp Kaybolan Mesajlar Özelliği Geliyor!

WhatsApp Kaybolan Mesajlar Özelliği Geliyor!

1

Son aylarda adından olumlu ve olumsuz çokça söz ettiren WhatsApp, yeni bir özellik getiriyor. Popüler mesajlaşma uygulaması, WhatsApp kaybolan mesajlar özelliği kullanıcılarına sunacaklar. İddiaları ortaya atanlar bu yeniliğin testine başlandığını da bildirdi.

Kısa süre önce WhatsApp masaüstü için sesli ve görüntülü arama desteğini duyurdu. Kullanıcılar bu haberi fazlasıyla olumlu karşıladılar. Bunun yanında şimdi ise yeni bir özelliğin yolda olduğu söylentileri mevcut. İddialara göre geliştiriciler, bir gün sonra kendi kendine yok olacak mesajlar için kolları sıvamış durumda.

WhatsApp kaybolan mesajlar özelliği geliyor!

WhatsApp Kaybolan Mesajlar Özelliği

Hafta içerisinde WhatsApp’da sıcak saatler yaşanmaktaydı. Kendi kendini imha eden, Snapchat benzeri bir özellik test haberleri mevcut. Bu yeni gelişen durumda söylenenlere göre fotoğraf paylaşırken ekranda ekstra bir buton mevcut. Ayrıca söz konusu özellik hem kişisel hem de grup sohbetlerinde geçerli.

Bu haberden kısa bir süre sonra ise 24 saatin ardından yok olan WhatsApp mesajları özelliğiyle karşılaştık. Güvenilir bir kaynak olan WABetaInfo, haber sızdırdı. Snapchat‘in oldukça popüler olan bu özelliğin WhatsApp’a gelme durumu var. Çok yakında kullanıcıların huzuruna sunulması planlanan özellik isteğe bağlı kullanılma durumu var.

WABetaInfo’nun Twitter hesabı üzerinden duyurduğu haber şu şekilde teknoloji meraklılarıyla paylaşıldı: “WhatsApp, mesajları 24 saat sonra kaybolacak şekilde ayarlama özelliğini test ediyor,”

Bilindiği üzere WhatsApp geçen sene Süreli Mesajlar özelliğini duyurmuştu. Burada kullanıcılara 7 gün içerisinde kaybolan sohbetler gerçekleştirme imkanı var. Ancak test aşamalarına geçilmiş olmasına rağmen özellikten bir anda tümüyle vazgeçilme ihtimali de her zaman için söz konusu…

Söz konusu yeni WhatsApp özelliği ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelrinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. başarılı bir yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir