İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. TikTok Fenomeni Cellat36 ( Özgür Deniz Cellat ) Kimdir?

TikTok Fenomeni Cellat36 ( Özgür Deniz Cellat ) Kimdir?

Gerçek adı: Özgür Deniz Doğum tarihi: 5 Haziran 1999 Doğum yeri: Kars Boy: 1.85 cm Kilo: 55 kg Burcu: İkizler Eğitim: Üniversite İlişkisi: Bekar Meslek: Tiktoker, FenomenÖzgür Deniz 5 Haziran 1999 yılında Kars Sarıkamış’ta dünyaya geldi. Tiktok ve İnstagram hesabı üzerinden özellikle de gitarı eşliğinde seslendirdiği şarkılarla oldukça popüler fenomenler arasında yerini almaktadır. Gerek video içerikleri gerek canlı yayınları ile binlerce hayranı ve takipçisi bulunan Özgür Deniz namı diğer cellat36 Tiktok üzerinden 20 milyondan fazla beğeniye sahiptir. Cellat36, bireysel TikTok videolarının sosyal medyada viral hale gelmesinden sonra dikkat çekti. İnstagram hesabında soru-cevap kısmında sevgilisi olup olmadığına dair cevap veren Özgür Deniz bir dönem kendisi gibi genç ve başarılı fenomen isimlerle anılmıştır. Özgür Deniz günümüzde yaşamını Eskişehir’de sürdürmektedir.Cellat36 Hakkında Kısa Bilgi;*5 Haziran 1999 Kars Sarıkamış doğumlu olan Özgür Deniz, Eskişehir'de yaşıyor.


TikTok Fenomeni Cellat36

TikTok fenomeni Cellat36 kimdir sorusu sosyal medyada çokça sorulmaya başlandı. Ayrıca son yılların popüler uygulaması TikTok’ta yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Cellat36 kimdir? Özgür Deniz Cellat36 kimdir? Bunun yanında milyonlarca izlenme alan ve yine milyonlarca takipçisi bulunan Cellat36 kaç yaşında?

Pandemiden dolayı sosyal medya platformlarının daha sık kullanılması ile birlikte dikkat çeken Cellat36 popülerliği her geçen gün artıyor. Bundan dolayı Google ve daha bir çok mecradan araması yapılan Özgür Deniz nereli? Cellat36 kim? Hepsinin yanıtı bu yazımızda.

TikTok Fenomeni Cellat36 Kimdir?

Gerçek adı: Özgür Deniz
Doğum tarihi: 5 Haziran 1999
Doğum yeri: Kars
Boy: 1.85 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Tiktoker, Fenomen

Özgür Deniz 5 Haziran 1999 yılında Kars Sarıkamış’ta dünyaya geldi. Tiktok ve İnstagram hesabı üzerinden özellikle de gitarı eşliğinde seslendirdiği şarkılarla oldukça popüler fenomenler arasında yerini almaktadır. Gerek video içerikleri gerek canlı yayınları ile binlerce hayranı ve takipçisi bulunan Özgür Deniz namı diğer cellat36 Tiktok üzerinden 20 milyondan fazla beğeniye sahiptir. Cellat36, bireysel TikTok videolarının sosyal medyada viral hale gelmesinden sonra dikkat çekti. İnstagram hesabında soru-cevap kısmında sevgilisi olup olmadığına dair cevap veren Özgür Deniz bir dönem kendisi gibi genç ve başarılı fenomen isimlerle anılmıştır. Özgür Deniz günümüzde yaşamını Eskişehir’de sürdürmektedir.

Cellat36 Hakkında Kısa Bilgi;

*5 Haziran 1999 Kars Sarıkamış doğumlu olan Özgür Deniz, Eskişehir’de yaşıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Youtube: Medet Kepece 🔥 İnstagram: @33_kepece_63 🔥 Web Sitem: https://www.medetkepece.com/

Yorum Yap