WhatsApp Grup Yöneticilerine Yeni Özellik!

WhatsApp Grup Yöneticilerine Yeni Özellik!

0

İnternetin hayatımıza girmesiyle mesajlaşma alışkanlıklarımız da değişti. Önceden SMS kullanırken artık SMS’lerin yerini dijital mesajlaşma platformu WhatsApp aldı. Bildiğiniz üzere WhatsApp platformu kendini her geçen gün kendini geliştiriyor. Şimdi ise WhatsApp grup yöneticilerine yeni özellik geliyor. Söz konusu özellik sayesinde WhatsApp yöneticileri, gruplara katılacak olan kişileri onaylama hakkına sahip olacaklar.

WhatsApp Grup Yöneticilerine Yeni Özellik!

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp kendini son hızla geliştirmeye devam etmekte. Platform, gruplar için birçok yeni özellikler alıyor. Özellikle de son aylarda grup yöneticilerine özel yeni özelliklerle gelen WhatsApp, şimdi de yöneticilere gruba kimin katılabileceğini belirleme imkanı sağlayacak.

Android için WhatsApp beta 2.22.18.8 sürümünde yeni bir özellik görülmekte. Artık bir gruba katılmak için yöneticilerden onay almak gerekmekte. Platform, yöneticilere “Yeni katılımcıları onayla” isimli yeni bir seçenek sunmakta. Ayrıca gruplara yönetici onayı ile katılma özelliğini devre dışı bırakabilmek mümkün. Kısacası WhatsApp grup davetiyesi olan her kullanıcı istediği zaman gruba katılabilmekte. Yeni özellik, grupların daha fazla gizli olmasını isteyenler tarafından gönü rahatlığıyla kullanılabilmekte.

Ek olarak söz konusu yeni özellik şimdilik test aşamasında. Ayrıca ne zaman tüm kullanıcılar için aktif olacağı belli değil.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca söz konusu platform WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir