WhatsApp Durum Tepkileri Özelliği Geliyor!

WhatsApp Durum Tepkileri Özelliği Geliyor!

0

Kullanıcıların favori mesajlaşma platformu Whatsapp yeni bir özellik haberi ile karşımızda. Gelen haberlere göre WhatsApp durum tepkileri özelliği geliyor. Söz konusu özellik, Instagram platformundaki Hikayeler tepkilerine benzer şekilde olacak. İşte konuyla ilgili olan detaylar;

WhatsApp Durum Tepkileri Özelliği Geliyor!

WhatsApp Durum Tepkileri Özelliği Geliyor!

Mesajlaşma platformu denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan WhatsApp, bünyesine yeni özellikler katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda mesajlara emoji ile tepki verme özelliğini sunan WhatsApp, şimdi ise Durum Tepkileri üzerinde çalışmakta. Söz konusu özellik durumlara emojiyle tepki verme özelliğinin, Instagram’daki Hikayeler’e benzer olacağı düşünülmekte.

WhatsApp beta Android 2.22.17.24 sürümünde ortaya çıkan yeni özellik, Instagram’dan kopyalanmış gibi görünmekte. Mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ta, artık Durumlar’a emojiyle tepki vermek mümkün olacak. Söz konusu sürümde görülen yeni özellik, şimdilik en popüler sekiz emojiyi sunmakta. Fakat gelecekte daha çok seçeneğin ekleneceği düşünülmekte. Ayrıca emoji ile verilen tepkilerin görünüşü henüz belli değil.

Ek olarak yeni özellik şimdilik yalnızca Android için beta kullanıcıların üzerinde test ediliyor. iOS‘a veya tüm Android kullanıcılarına ne zaman sunulacağı hakkında bir bilgi yok. Ancak uygulamanın kendi mesajlaşma yeteneğini genişlettiği için çok fazla uzatmayacağı tahmin edilmekte.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca söz konusu platform WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir