Tolgshow: Filtresiz Fragmanı Yayınlandı! Exxen Platformu Gözdesi

Tolgshow: Filtresiz Fragmanı Yayınlandı! Exxen Platformu Gözdesi

0
Tolgshow: Filtresiz Fragmanı Yayınlandı

Çevrim içi yayın platformu oluşturma hedefiyle yola çıkan Acun Ilıcalı, bu konuda pek çok kritik adım attı. Ülkemizde bulunan en başarılı komedyenlerden biri olan Tolga Çevik‘in programı Tolgshow’u yeni platformu Exxen’e kattı. Tolgshow: Filtresiz fragmanı yayınlandı.

Tiyatro sahnesinde gerçekleştirilen gösteriler son yıllarda televizyonlarda fazlasıyla sevilir hale geldiği görülen bir gerçek. Bu yapımlar göz önünde bulundurulduğunda aralarındaki en popüler olanlarından ve öncülük edenlerinden birisi de Tolga Çevik‘in yaptığı Tolgshow olmuştu.

Yıllardır süregelen bu işte programın ismi ve yayınlandığı kanal pek çok kez değişti. Fakat Tolgshow, yeni versiyonu olan Tolgshow: Filtresiz ile birlikte Exxen‘in yeni yayın hayatında ekranlarda gösterilmeye başlanacak. Söz konusu programda ünlü oyuncuyu bir kez daha farklı kılıklar ve rollerde göreceğiz.

Tolgshow: Filtresiz fragmanı yayınlandı:

Ünlü komedyen Tolga Çevik‘in sevilen programlarını önceden izleme şansı olanlar, yapımın ilk başlarda skeçlerle ilerlerken, sonrasında yarı talk-show yarı skeç haline geldiğini hatırlarlar. Exxen ile yeni döneme giren Tolgshow, köklerine daha yakın olacağı düşünülüyor.

Daha önce üstü kapalı olarak yapılan ya da göndermelerle aktarılan şakalar da yeni dönemde daha cesur ve daha heyecanlı olacak potansiyele sahip. Yapımın isminde bulunmakta olan Filtresiz ifadesi de bu noktaya dikkat çektiğini söylemek mümkün.

Tolgshow: Filtresiz, yeni yayın döneminde daha cüretkar olacak. Yapımın fragmanı da yayınlandı. Bu kısa fragmanda yeni dönemde Tolga Çevik’in canlandıracağı farklı karakterleri görüyor ve de ünlü oyuncunun bir kez daha sahnenin tozunu attırmaya hazırlandığına tanık oluyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir