Tolgshow Exxen’de Olacak! Acun Ilıcalı Açıkladı
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Tolgshow Exxen’de Olacak! Acun Ilıcalı Açıkladı

0
Tolgshow Exxen'de Olacak

Önümüzdeki aylarda yayın hayatına başlaması planlanan Exxen’de çalışmalar devam ediyor. Acun Ilıcalı yeni yaptığı duyuru ile Tolga Çevik’in komedi programı olan Tolgshow ile Exxen’de yer alacağını açıkladı. Tolgshow’un Exxen’Deki yayın tarihi ise 1 Ocak olacak. Tolgshow Exxen’de olacak.

Tolgshow Exxen’de Olacak

En önemli yapımcı ve sunucuları arasında yer alan Acun Ilıcalı tarafından kurulan yeni dijital yayın platformu Exxen için bir duyuru daha geldi. Acun Ilıcalı’nın kişisel Instagram hesabından paylaşmış olduğu hikayeye göre Türkiye’nin en başarılı komedyenlerinden Tolga Çevik, Tolgshow adlı programı ile Exxen’de yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde Feyyaz Yiğit ve Konuşanlar programıyla Hasan Can Kaya’nın da Exxen’de içeriği bulunan isimler arasında yer alacağını duyuran Acun Ilıcalı, Tolga Çevik’in yeni dijital yayın platformuna gelişini “Başarılı komedyen Tolga Çevik, “Tolgshow” programıyla 1 Ocak’tan itibaren Exxen’de… Exxen’de buluşalım.” ifadeleriyle duyurdu.

Exxen’de de yayınlanacak olan Tolgshow nedir?

Tolgshow Exxen'de Olacak

Tolgshow, Tolga Çevik’in bir televizyon efsanesi olan doğaçlama skeç programı Komedi Dükkanı ve onun devamı niteliğinde olan Arkadaşım Hoşgeldin ile Müdür Ne’aptın programlarının “talk show” ile harmanlandığı versiyonu olarak görmek mümkün. Diğer üç programda olduğu gibi bu programda da aksi yönetmen Fırat Parlak’ın Tolga Çevik’e eşlik ettiğini de hatırlatalım.

Tolgshow’da Tolga Çevik, ilk olarak programa konuk olan ünlü isimler ile bir talk show programı yapmaya “çalışıyor”. Sonrasında ise konuk ünlü ile Komedi Dükkanı’ndan alışık olduğumuz doğaçlama skeç “denemesi” yapılıyor. Anlaşıldığı kadarıyla Exxen, komediseverler için oldukça geniş bir komedi içeriği çeşitliliğini bünyesinde barındıracak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap