Exxen Hangi Ülkelerde Hizmet Verecek! Açıklama Geldi

Exxen Hangi Ülkelerde Hizmet Verecek! Açıklama Geldi

0

Exxen hangi ülkelerde hizmet verecek? Yeni yayın platformu Exxen’in bir çok pazara açılacağı ile ilgili haberler gelirken bu konu netlik kazandı. Acun Ilıcalı’nın kurduğu platform Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde de faaliyet gösterecek.

Exxen hangi ülkelerde hizmet verecek?

2021 yılının ilk günlerinde yayın hayatına başlaması planlanan Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu yeni yayın paltformu Exxen, Türkiye’de BluTV, Netflix ve Amazon Prime Video gibi rakipleriyle kıyasıyla bir mücadeleye girecek.

Sizlerin de bildiği gibi Netflix ve Amazon Prime Video, uzun yıllardır dünya genelinde pek çok ülkede faaliyet göstermekteler. BluTV ise 5 yıldır bu alanda ve Türkiye dışında Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde faaliyet gösteriyor. Bundan doları Acun Ilıcalı’nın Exxen‘i, fazlasıyla sert bir rekabetin içerisinde kendisini bulacak. Fakat anlaşılan o ki Exxen’in hedefi sadece Türkiye değil; çok daha büyük.

Exxen hangi ülkelerde hizmet verecek

Exxen’in Türkiye’de bile çok zorlu bir mücadeleye gireceğini sizlere belirtmiştik. Fakat görünen o ki Acun Ilıcalı’nın hedefi çok daha büyük. Türkiye’deki rekabetin yanında dünyadaki dev rekabetin içerisinde kendine yer bulmaya çalışacak. Exxen’i bu konuda dünyaya açmayı hedefliyorlar.

Teknasyon ve Facebook ile birlikte uygulamalara ve hizmetlere lokalizasyon servisi sunan Rockads, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Exxen’in, Türkiye dışında Amerika, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine açılma stratejisinin olduğunu ve bunu birlikte gerçekleştireceklerini açıkladı.

Şu an Acun Ilıcalı’nın yeni platformunun yurt dışı pazarına ne zaman açılacağı ve Amerika, Avrupa, Orta Doğu bölgelerinde hangi ülkelerde faaliyet göstereceği bilinmiyor. Exxen’in gireceği bu rekabette ne kadar başarılı olacağını ilerleyen yıllarda göreceğiz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Acun Ilıcalı’nın yeni yayın platformu başarılı olur mu? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir