İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi
  3. Acun Ilıcalı: “Exxen’in Ücretini Yeterli Bulmuyorum”

Acun Ilıcalı: “Exxen’in Ücretini Yeterli Bulmuyorum”


Acun Ilıcalı: “Exxen’in ücretini yeterli bulmuyorum” Acun Ilıcalı, yeni internet projesi Exxen’e 3 gün içinde kaç kişinin üye olarak giriş yaptığını açıkladı. Ilıcalı, sosyal medya hesabından hikaye paylaşıp, ‘3 günde 500 bin üyeyi geçtik’ dedi. Ilıcalı, ayrıca Exxen’in 40 lira bandında olması gerektiğini de dile getirdi. Üye olanların en düşük ücret 9,90 TL’lik tarifeyi alması durumunda Ilıcalı, 3 gün içinde 5 milyon lira kazanmış oluyor.

Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı, yeni film platformu Exxen’e 3 günde gelen üye sayısını açıkladı. 1 Ocak’ta açılan Exxen platformunun üye sayısını Instagram’dan bir açıklama ile duyuran Ilıcalı, izleyicilere gösterdikleri ilgi ve meraktan dolayı teşekkür etti.

Acun Ilıcalı: "Exxen'in Ücretini Yeterli Bulmuyorum"

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından paylaştığı hikayede şu ifadelere yer verdi: “3 günde 500 bin üyeyi geçtik. Bize inanan izleyicilerimize çok çok teşekkürler. Çok emek verdik, karşılığını böyle almaktan daha güzel bir şey yok. İyi ki varsınız.”

Acun Ilıcalı: “Exxen’in Ücretini Yeterli Bulmuyorum” Exxen platformunun belirlenen ücreti hakkında, “Aslında olması gereken 40 liraydı” açıklamasında bulunan Ilıcalı “Exxen’de 50 içeriğimiz var. Dizilerle birlikte o içeriklerin de haftalık yeni bölümleri eklenecek, böylece her gün yeni birçok içerik gelecek. Biz aslında hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı gördük. Çünkü her şeyi yeniden üretiyoruz. Ücretimiz 9.90 lira. Aslında olması gereken 40 liraydı. Bu noktada da seyirciden anlayış ve destek bekliyorum” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Acun Ilıcalı, Exxen’e 3 günde 500 binin üzerinde üye geldiğinide instagramdan açıklamıştı. Bu da demek oluyor ki üyelik alan herkes en düşük ücret olan 9,90 TL’den üye olmuş olsa bile Ilıcalı, 3 gün içinde 5 milyon TL’nin üzerinde bir kazanç elde etmiş gibi görünüyor.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap