Call of Duty 2020 İsmi Belli Oldu! Logosu Sızdırıldı
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Call of Duty 2020 İsmi Belli Oldu! Logosu Sızdırıldı

+ - 1

Özellikle oyuncuların sabırsızlıkla beklediği Call of Duty 2020 oyunu hakkında bir çok iddia ortay atılmıştı. Kısa süre önce Doritos’un promosyon görselleri üzerinden Call of Duty 2020 ismi ve logosu sızdırıldı.

Call of Duty 2020 ismi ve logosu sızdırıldı

Call of Duty 2020 ismi ve logosu, Call of Duty: Black Ops Cold War

Sızdırdığı bilgiler ile bir çok kişi tarafından tanınan Okami adlı Twitter kullanıcısı yeni Call of Duty oyunu ile ilgili dikkat çeken paylaşımlar yapmıştı. Bugün açıklanan bilgiler neticesinde yeni oyunun ismi Doritos promosyon görseli üzerinden sızdırıldı.

Piyasaya Call of Duty: Black Ops Cold War adıyla çıkacak olan oyun birçok kişi tarafından dört gözle bekleniyor. Geçen ay ortaya atılan iddialarda ve sızdırılan bilgilerde oyunun adının Call of Duty: Black Ops CIA olacağı söylenmişti.

Şirket henüz resmi bir açıklama yapmadı. Bilgileri sızdıran ilk kişi olarak TheGamingRevolution adlı YouTube içerik üreticisi gösteriliyor. Bazı kaynakların da buna benzer sızıntıları haber yapması dikkat çekti.

Doritos ile ortak hazırlanan, her oyuncuya günde 1 saat çift deneyim puanı kazanma imkanı sunan ve çift deneyim puanını 1 yıl boyunca kullanmayı sağlayan promosyon sayesinde oyuncular kendilerini daha hızlı bir şekilde geliştirebilecek.

Call of Duty 2020’nin ismi olan Call of Duty: Black Ops Cold War hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sızıntılar ile ilgili düşünceleriniz neler? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    Çok seviyorum bu oyunu, bir an önce çıksın da hemen alıp oynayayım. İsmini de beğendim bu aradaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.