Call of Duty: Warzone Araçlar Geçici Olarak Kaldırılıyor

Call of Duty: Warzone Araçlar Geçici Olarak Kaldırılıyor

0
Call of Duty: Warzone Araçlar Geçici

Call of Duty: Warzone Araçlar kaldırılıyor açıklaması yapıldı. Oyunun yapımcısı, keşfedilen yeni bir hatanın sunucuları olumsuz yönde etkileyip çökmesine neden olduğunu açıkladı. Oyundaki tüm araçların geçici olarak kaldırılacağını bildirdi. Sunucuların çökmesi sorununun ne zaman düzeleceği hakkında şimdilik bir bilgi paylaşılmış değil.

Call of Duty: Warzone Araçlar Geçici Olarak Kaldırılıyor

Activision’ın ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone, bir süredir gerçekleşen sıra dışı bir hata ile gündemde. Bu hatadan dolayı oyundaki araçlar, haritanın belli bir bölgesine giriş yaptığı anda sunucular çöküyor ve kullanıcılar oyundan atılıyor. Geliştirici şirket mevcut durum hakkında bir açıklama yaparak söz konusu hataya karşı uygulayacağı geçici çözümü duyurdu.

Yetkili tarafın yaptığı açıklamalarda, Call of Duty: Warzone’daki tüm araçların, geçici olarak kaldırılacağı ifade edildi. PS4, Xbox dahil tüm platformları etkileyecek bu geçici çözüm, oyundaki araçların bir süre olmayacağını belirtiyor. Infinity Ward, ortada bulunan soruna kalıcı bir çözümün en kısa zamanda geleceğini söylese de tarih vermedi.

Geliştirici şirketin yaptığı açıklamalarda, sorunun neden kaynaklandığını hakkında bir bilgi verilmedi. Fakat sorun çözüldükten hemen sonra araçların yeniden kullanılabilir olacağını söyleyebiliriz.

Kısa süre önce popüler oyun Call of Duty: Warzone, benzeri farklı bir sorunla karşılaşmıştı. Karşılaşılan bu sorun, oyuncuların silahlarını siyah küplere çeviriyor, oyun içeriğini bozuyordu. Geliştirici ekip, bu hatayı giderdikten sonra şimdi de yeni bir sorunla karşı karşıya.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir