Yeni Call of Duty oyunlarının Game Pass’e ne zaman geleceği açıklandı!

Yeni Call of Duty oyunlarının Game Pass’e ne zaman geleceği açıklandı!

0
Yeni Call of Duty Game Pass

Xbox Game Pass aboneleri için heyecan verici haberler ortaya çıktı. Xbox patronu Phil Spencer yeni Call of Duty oyunlarının abonelik hizmetinde ne zaman yayınlanabileceğini açıkladı. Game File’a verdiği bir röportajda Spencer, Microsoft’un Activision Blizzard, ZeniMax (Bethesda ve iD Software dahil) ve Xbox Game Studios’un gelecekteki tüm oyunlarını çıkış gününden itibaren Game Pass’e dahil etme konusundaki iddialı planlarını duyurdu.

Xbox patronu Phil Spencer, yeni Call of Duty oyunlarının Game Pass’e ilk günden geleceğini duyurdu

“Amacımız ZeniMax, Activision Blizzard ve Xbox Game Studios oyun portföyünün tamamının ilk günden itibaren Game Pass’te yer alması” diyen Spencer, Game Pass kütüphanesinin sektördeki en büyük oyun yayıncılarından bazılarının merakla beklenen oyunlarını içerecek şekilde büyüyeceğinin sinyalini verdi.

Yeni Call of Duty Game Pass

Microsoft, Diablo 4’ün Game Pass’e dahil edileceğini duyurmuş olsa da, Spencer’ın açıklamaları Call of Duty’nin tüm geçmiş oyunlarını abonelik hizmetine entegre etmeye yönelik daha geniş vizyona sahip olduklarını gösteriyor.

Spencer, yeni Call of Duty oyunlarının Game Pass’e dahil edilmesini oyuncuları çekmek için stratejik bir hamle olarak görürken, Sony ve Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick gibi diğer sektör liderleri, AAA oyunların abonelik hizmetlerinde ilk günden yayınlanması konusunda aynı fikirde değil. Özellikle Zelnick, yayıncılar için potansiyel gelir kaybı ve modelin genel uygulanabilirliği konusundaki endişelerini dile getirdi.

Farklı bakış açılarına rağmen Spencer, Game Pass’in geleceği konusunda iyimserliğini koruyor ve mevcut Activision Blizzard oyunlarının hem PC hem de konsol platformlarında aynı anda hizmete sunulması için çalışmaların devam ettiğini belirtiyor.

Velhasıl, Körfez Savaşı döneminde geçeceği söylenen ve Treyarch tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyunu gibi gişe rekorları kıracak potansiyel oyunların ilk günden Game Pass’te yayınlanmasını bekliyoruz.

Yeni Call of Duty oyunlarının Game Pass’e ilk günden dahil edilmesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/yeni-call-of-duty-oyunlari-game-pass-ne-zaman

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir