Thodex’le İlgili Şok Gelişme Geldi! İşte Detaylar

Thodex’le İlgili Şok Gelişme Geldi! İşte Detaylar

0

Yaptığı dolandırıcılıktan sonra Thodex kurucusu Faruk Özer, yüzlerce milyon dolarlık Bitcoin ile yurt dışına kaçmıştı. Şimdi ise konu hakkında yeni bir gelişme ortaya çıktı. Thodex’le İlgili Şok Gelişme Geldi! İşte Detaylar

Thodex’le İlgili Şok Gelişme Geldi! İşte Detaylar

Thodex'le İlgili Şok Gelişme Geldi! İşte Detaylar

Türkiye’nin en büyük kripto para vurgunu olan Thodex gündemde kalmaya devam ediyor. Şirketin kurucusu Fatih Faruk Özer, binlerce kişiyi dolandırarak mağdur etmişti. Şimdi ise konuyla ilgili önem arz edecek bir gelişme oldu. Özer, insanları dolandırarak sahip olduğu milyonlarca Bitcoin ile birlikte firarda. Yeni gelen habere göre Özer’in kız arkadaşı ile iletişim halinde olduğu ortaya çıktı.

CNN Türk’ten Ceylan Sever’in haberine göre, Fatih Faruk Özer‘in kız arkadaşı hakkında yeni bir suç duyurusu yapıldı. Kız arkadaşının Fatih Faruk Özer ile iletişimde olduğu belirtildi. Ayrıca Türkiye’de yaşayan Özer’in kız arkadaşı Thodex’in reklamlarında da yer almıştı.

Özer, Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından birini kurmuştu. Ayrıca şirketini büyütmek için kampanyalar yapmıştı. Ek olarak ise birçok ünlü isim reklamlarda yer almıştı. Reklamlarda yer alan ünlü isimlerinin çoğunun yalnızca para karşılığında oynadığı belirtilmekte. Ancak geri kalan kişilerin masum olmadıkları öğrenilmekte. Gelen iddialara göre Özer‘in kız arkadaşı olduğu belirtilen ve kimliği açıklanmayan ünlü isim de bu reklamlarda oynadı. Ek olarak ise Özer ile iletişim halinde olduğu iddia edilmekte. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı yapılan suç duyurusu üzerine söz konusu kişi ve bazı şüpheli isimler hakkında bir inceleme başlattı.

Yapılan incelemenin bitiminde şüpheli şahısların Thodex reklamından sonra kazandıkları mal varlıklarının da tespit edilmesi talep edildi. Şimdilik detayları tam olarak belli olmayan soruşturmanın hangi sonuca varacağı büyük merak konusu.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir