Snapchat Müzik Ekleme Özelliği! Tiktok Benzeri

Snapchat Müzik Ekleme Özelliği! Tiktok Benzeri

0

Snapchat bir çok pazar alanında rekabet için tüm hızıyla çalışmalara devam ediyor. TikTok ve Instagram’da bulunan, Snapchat müzik ekleme özelliği kullanıcılar ile buluşturmayı hedefliyor. Eski popülerliğine ve kullanıcılarına geri dönmek isteyen firma, çok daha güncel yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkacağını açıkladı.

Snapchat müzik ekleme özelliği ile gündemde

Snapchat müzik ekleme özelliği ile gündemde

Getirilecek olan güncelleme ile kullanıcılar Snap çekmeden veya çektikten sonra video veya resmin içerisinde müzik ekleyebilecek. Kullanıcılarının uygulamada daha çok vakit geçirmesini isteyen Snapchat, Warner Music ve Universal Music şirketlerinin de dahil olduğu birkaç firma ile anlaştı.

Yeni özellik şimdilik tüm dünyada henüz kullanıma sunulmasa da sadece Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanılıyor. Şirket yetkilileri müzik ekleme özelliğinin ilerleyen aylarda tüm dünya için kullanılabilir olacağını belirtti.

Kullanıcı sayısı bakımından her ne kadar diğer uygulamalardan geri kalmış olsa da gelecek güncellemeyle kullanıcı sayısını arttıracağı düşünülüyor. Özellikle Instagram’da sıklıkla kullanılan müzik ekleme özelliği birçok sanatçı ve müzik şirketi tarafından yeni gelir modeli olarak görülüyor.

Şirket yetkilileri, ” Müzik endüstrisi ile olan ilişkilerimizi geliştiriyoruz. Ayrıca prodüktörler ve şarkı yazarları dahil olmak üzere müzik ekosisteminin dahili olan tüm herkesin kar elde etmesi için elimizden geleni yapmaktayız. ” ifadelerini kullandı.

Siz Snapchat Müzik Ekleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu özellik geldiği takdirde kullanan kişiler arasında yer alacak mısınız? Düşüncelerinizi alt kısımdan bizimle paylaşa bilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir