Ücretli Olan Snapchat Plus Karşımızda! İşte Detaylar

Ücretli Olan Snapchat Plus Karşımızda! İşte Detaylar

0

Bir sosyal medya uygulaması daha ücretli versiyonu ile rakiplerinin yanında yerini aldı. Özellikle bir dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Snapchat yeni bir haberle geldi. Gelen duyuruya göre ücretli olan Snapchat Plus karşımızda. Peki bu  yeni premium özellik, kullanıcılara ne gibi yenilikler sağlıyor? İşte detaylar;

Ücretli Olan Snapchat Plus Karşımızda! İşte Detaylar

Ücretli Olan Snapchat Plus Karşımızda! İşte Detaylar
Ücretli Olan Snapchat Plus Karşımızda

Sosyal medya platformu Snapchat, reklama ek olarak para kazanma yollarını genişletiyor. Ayda 3.99 dolara sunulacak olan Snapchat+ ile uygulamada olmayan bazı özelliklere erişim hakkı artık mevcut. Platformun yapmış olduğu basın açıklamasına göre, Plus aboneleri “tonla yeni özelliği” test etme fırsatlarına sahip olacaklar. Söz konusu açıklamaya göre, Snapchat Plus ile kullanıcılar Snap’lerini bir defadan fazla izleyen kullanıcıları görebilmekte. Ek olarak uygulama simgesini değiştirmeye kadar birçok yeniliğe sahipler. Şirket, bu abonelik katmanı sayesinde topluluğu daha fazla dinleme fırsatı yakalayacağına inanmakta.

Ayrıca Snapchat Plus, kullanıcılara profillerini daha fazla kişiselleştirme hakkı vermekte. En dikkat çeken yeni özellikler arasında uygulama simgesini değiştirme, hikayenizi inceleyen kullanıcıları görme ve bir arkadaşınızı BFF (En İyi Arkadaş) olarak sabitleme imkanı olmakta.

Ancak Snapchat+’ın Türkiye’de bulunmadığını belirtmekte fayda var. Platform, ilerleyen zamanlarda daha çok ülkeye yayılmak istediklerini söyledi. Resmi duyuruya göre premium hizmetten faydalanabilecek ülkeler şu şekilde: Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Avustralya, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri.

Peki siz bu uygulama hakkında ne düşünmektesiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir