Snapchat iOS İçin Yeni Özellik Sundu! Karanlık Mod Geldi

Snapchat iOS İçin Yeni Özellik Sundu! Karanlık Mod Geldi

0

Bir zamanlar popüler olmayan ama bu sıralar popülerliğini koruyan karanlık mod, akıllı telefon ve bilgisayarlar için artık olmazsa olmaz oldu. Uygulama geliştiricileri projelerinde bu mod olsun diye özen gösteriyorlar. Başta Facebook, Instagram ve Twitter olmak üzere diğer uygulamalar da kullanıcılarına bu desteği sağladı. Fakat popüler uygulamalar arasından SnapchatiOS kullanıcıları için karanlık modu kullanıcılarına 2 yıl aradan sonra sundu. Snapchat iOS İçin Yeni Özellik Sundu! Karanlık Mod Geldi

Snapchat iOS İçin Yeni Özellik Sundu! Karanlık Mod Geldi

Snapchat iOS İçin Yeni Özellik Sundu! Karanlık Mod Geldi

Apple, iOS 13 ve iPadOS 13‘ten beri cihazlarında aktif bir şekilde karanlık mod desteğini sunuyor. Fakat Snapchat, 2 yıl geçmesine rağmen iOS kullanıcılarına söz konusu mod özelliğini aktif etmiyordu. Neyse ki uzun süren bekleyiş dün sona erdi ve kullanıcılar artık Snapchat’te karanlık mod özelliğini kullanabilecekler.

Söz konusu iOS kullanıcıları için Snapchat, karanlık mod özelliğini geçen yıl test etmeye başladı. Beta güncellemeleriyle kullanıcılara sunulan bu yenilik; test sürecini tamamladı ve kullanıcılara sonunda ulaşmaya başladı.

Yeni güncelleme sayesinde iPhone ve iPad sahipleri; Snapchat’te karanlık mod özelliğini aktif edebilmek için seçim yapabilecekler. Söz konusu bu ayarlardan ilki karanlık ve açık mod ayarları. İsterseniz buradan manuel olarak uygulamanın temasını ayarlayabilirsiniz. İkinci seçenek olarak da varsayılan tema ayarını kullanabilirsiniz.

Android kullanıcıları için ise söz konusu bu özellik hala aktif değil. Umuyoruz ki bu özellik bir an önce android kullanıcı için de gelir.

Peki söz konusu özellik ile ilgili siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir