Siyah Renkli PlayStation 5 Tanıtıldı! İşte Tasarımı ve Fiyatı

Siyah Renkli PlayStation 5 Tanıtıldı! İşte Tasarımı ve Fiyatı

0

Geçtiğimi ay PlayStation 5 kullanıcıların huzuruna beyaz renkli bir tasarım ile sunulmuştu. Bu konuda bir çok geri dönüş yapıldı ve siyah renkli PS5‘in çok daha güzel duracağı belirtildi. SUP3R5 adlı bir şirket PS5’in siyah bir modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Siyah PS5’in renklerini ve PS logosunu tamamen PS2’den ilham alarak tasarladılar. Siyah renkli PlayStation 5 tanıtıldı.

Siyah renkli PlayStation 5

Siyah Renkli PlayStation 5

Tanınan bir tasarım şirketi olan SUP3R5, PS5’in siyah renkli modeli ile ilgili tanıtım gerçekleştirdi. Tasarlanan PS5 modeli PS2‘nin renklerine ve logosuna sahip. SUP3R5 ekibinin açıklaması da şu şekilde, ” Retro esintili PlayStation 5 konsollarımız yeni bir PS5 olarak kullanıcılara sunuyoruz. SUP3R5 ekibi olarak, retro esintili tasarımı her bir üniteye elle dikkatlice uyguladık. Detay ve kaliteye azami özen gösterilerek gerçekleştirilen sıkıcı bir işlem. Tüm bu işlemleri, eldivenle ve gerekli güvenlik önlemleri alarak, el değmeden gerçekleştirdik.”

Tanıtımı gerçekleştirilen siyah PS5 modelinden sadece 304 adet üretildiği şirket tarafından açıklandı. Nedeni ise PS2’nin çıkış tarihi olan 03/04/00‘a gönderme yapılıyor olması. Bunun yanında şirket, aynı renkte yani siyah olarak ve PS2 logosuyla DualSense‘in tasarımına da el atmış durumda.

Retro PlayStation 5649 Dolar ve Retro DualSense ise 99 Dolar‘lık fiyat etiketine sahip. Şirket bu konuda bir bilgilendirme yapmış durumda. Peki siz siyah PS5 ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir