PlayStation 5 Yeni Tanıtım Videosu Heyecanlandırdı!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

PlayStation 5 Yeni Tanıtım Videosu Heyecanlandırdı!

+ - 1

Playstation 5 lansman oyunlarının görüntülerinin bulunduğu tanıtım videosunu Sony yayınladı. Söz konusu olan bu yeni video, Playstation 5 oyunlarının grafik kalitesi ve oyun deneyimi hakkında bize bilgiler vermekte. PlayStation 5 yeni tanıtım videosu oyunseverleri fazlasıyla heyecanlandırdı.

Teknoloji devi Sony, sabırsızlıkla beklenen yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’i 12 Kasım Perşembe günü ABD başta olmak üzere birkaç ülke de daha satışa sunacak. Şirket, lansmanın gerçekleşmesine sayılı gün kala yeni nesil oyun konsolu hakkında heyecanı artırmak için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

PlayStation 5 Yeni Tanıtım Videosu Heyecanlandırdı

“Yeni oyun olanaklarını serbest bırakın” başlıklı videoda Horizon Forbidden West, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Demon’s Souls ve daha pek çok oyundan görüntüler bulunuyor. Şöyle bir beyin fırtınası yapacak olursak PlayStation tarafından paylaşılan yeni videonun daha önce paylaşılan bir video ile son derece benzer olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz.

Sony, yeni PlayStation 5 videosunda oyun içi görüntülere ağırlık veriyor

28 Ekim’de, “Gideceğimiz yerin sınırı yok. Hepimiz kaşifiz. Yeni PS5 lansman reklamını izleyin” başlığı ile paylaşılan videoda oyunlardan sinematik görüntülere yer veren PlayStation, yeni videoda ise daha çok oyun içi görüntülere yer vererek oyun severlerin PlayStation 5 ile beraber nasıl bir deneyim yaşayacaklarını göstermek istiyor.

PlayStation 5, başta da söylediğimiz gibi öncelikle ABD ve birkaç ülkede daha satışa çıkacakken Türkiye’de ise oyun severler 19 Kasım’ı beklemek zorunda. Sony, PlayStation 5 için Türkiye’de 8.299 TL’lik bir fiyat etiketi belirlemiş durumda ancak şirket, döviz kurunun ya da yasal yükümlülüklerin değişikliğine göre fiyatın da ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterebileceğini belirtiyor.

PlayStation 5 Yeni Tanıtım! lansman oyunlarını gösterdiği video

PlayStation 5 oyunlarından sinematik görüntülerin kullanıldığı video

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Türkiye fiyatı çok pahalı ama alıcam galiba çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.