PlayStation 5 Quantum Error Tanıtım Videosu
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

PlayStation 5 Quantum Error Tanıtım Videosu

+ - 0
PlayStation 5 Quantum Error silahıyla canavarlara ateş eden adam.

Sony’nin ilerleyen aylarda tanıtacağı PlayStation 5’in ilk ve tek korku oyunu olması planlanan PlayStation 5 Quantum Error dan oyun hakkında tanıtım videosu geldi. Quantum Error hem PlayStation 5 hem de PlayStation 4 için çıkacak. Oyun birinci şahıs nişancı türünden bir korku oyunu olacak.

Sony’nin yeni nesil oyun konsolunu tanıtmasına kısa bir süre kaldı. Dünyayı sarsan koronavirüs nedeni ile çıkış tarihinin ertelenmeyeceği de duyurulan PlayStation 5, pek çok oyun meraklısı tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Bu noktada konsolun merak edilmesinin yanı sıra yeni gelecek oyunlarda merak konusu.

Geçenlerde PlayStation 5 için duyrulan ilk oyunun Godfall olduğu açıklanmıştı. Bu haberin ardından ara sıra farklı iddialar duysak da PlayStation 5 oyunlarına dair resmi bir açıklama bulunmuyor. Sadece TeamKill Media, Sony’nin merakla beklenen yeni konsoluna gelecek ilk korku oyununun tanıtım videosunu paylaştı. Quantum Error karşınızda.

PlayStation 5 Quantum Error Tanıtım Videosu:

Quantum Error, birinci şahız nişancı oyunu olarak tanımlanabilir. Daha önce onaylanmış Godfall ve WRC 9’dan sonra gelen üçüncü PlayStation 5 oyunu oldu. Yeni konsolun lansmanıyla birlikte piyasaya sürüleceği konuşulan oyunu, tüm oyun severler merakla bekliyor.

Paylaşılan ve yukarıda da sizler için koyduğumuz tanıtım videosu, oyun hakkında fazla bir şey söylemese de canavarlarla mücadele ettiğimiz bir maceraya atılacağımızı görebiliyoruz. Oyun hakkında bilgiler sınırlı olsa da yine video sayesinde Quantum Error’ın Unreal Engine motoru kullanılarak geliştirildiğini söyleyebiliriz.

Japon merkezli teknoloji firması Sony’nin 2020’nin tatil döneminde (kasım-aralık) tanıtmayı planladığı yeni konsolu ve oyunları hakkında ilerleyen günlerde bilgilendirmelere devam edeceğiz. Quantum Error hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bu bağlantı üzerinden oyunun geliştirici ekibinin resmi web sitesine ulaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap