Google Asistan YouTube Müzik Çalma Listesi Oynatabilecek

Google Asistan YouTube Müzik Çalma Listesi Oynatabilecek

0

Kısa süre önce şirket, Google Asistan’ın görünümünü güncellediğini açıklamıştı. Yapılacak olan yenileme ve güncelleme aracılığı ile Google Asistan YouTube Müzik çalma listesi oynatabileceksiniz.

Google Asistan, YouTube Müzik çalma listesi

Google Asistan YouTube Müzik

Geçtiğimiz haftalarda Play Müzik servisinin durduracağı şirket tarafından belirtilmişti. YouTube Müzik servisi projesine yoğunlaşan Google, müzik servisini diğer uygulamalar ve servisler ile uyumlu olmasını hedefliyor.

Kullanıcı deneyiminin fazlasıyla önemli olduğu 2020 döneminde birçok kişi günlük klasik işlerini akıllı asistanlar aracılığıyla yapmaya başladı. Aktif kullanıcı sayısı milyonları geçen Google Asistan, en son eklenen özellik sayesinde YouTube Müzik’in servisinde bulunan çalma listelerini kullanıcılara dinletebilecek.

Yetkililer, ” Hey Google, x çalma listemi oynat veya x çalma listesini oynat gibi basit komutlarla YouTube Müzik hesabınızda bulunan çalma listelerine erişebileceksiniz. Bugün itibarı ile yeni özelliği ABD kullanıcıları Nest hoparlör ve akıllı ekranlarda test edebilecek. Yakın zamanda yeni özelliğimiz tüm dünyada kullanılabilecek. ” ifadelerini kullandı.

Yeni gelen ve çokça beğenilen bu özelliği hem premium hem de ücretsiz aboneler kullanabiliyor. Çalma listesi oynatma özelliği şimdilik telefonlarda aktif değil. Şirketin yakın zamanda cep telefonlarına da bu özelliği getirmesi düşünülüyor.

Açıklanan bu Google Asistan’ın güncellemesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Youtube Müzik çalma listeniz var mı ve bu yeniliği kullanmayı düşünüyormusunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

En güncel haberler için Diyobi.com sitemizi takipte kalmayı unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir