BMW 2 Serisi Coupe Kamuflajsız Görüntüleri

BMW 2 Serisi Coupe Kamuflajsız Görüntüleri

0
BMW 2 Serisi Coupe Kamuflajsız Görüntüleri

BMW 2 Serisi Coupe, geçtiğimiz aylarda bir çok sızıntıyla gündem olmuştu. Şimdi ise kamuflajsız haliyle görüntülendi. Instagram üzerinden bir kullanıcının paylaşmış olduğu fotoğraflarda, BMW 2 Serisi Coupe kamuflajsız ön ve arka tarafını ilk defa bu kadar net bir şekilde görebiliyoruz.

Geçtiğimiz aylarda BMW 2 Serisi Coupe prototipi, test edilirken kameralar tarafından görüntülenmişti. Yayınlanan resimlerde BMW’nin en yeni nesil arkadan itişli yeni modeline detaylı bir bakış atmıştık. Çift kapıyla gelen araç, özellikle geniş jantları ve büyük egzozları ile dikkatleri üzerine çekiyordu.

Kısa süre önce ise Instagram üzerinden yeni görüntüler yayınlandı. 2 Serisi Coupe’a ait olduğu iddia edilen yeni görüntüler otomobil haberleri gündeme bomba gibi düştü. BMW 2 Serisi Coupe’u kamuflajsız bir şekilde gördüğümüz bu görüntülerde, yeni modelin ön ve arka tarafı detaylı bir şekilde görünüyor.

Paylaşılan görüntüler, BMW 2 Serisi Coupe Kamuflajsız ABD versiyonuna ait olabilir:

https://www.instagram.com/p/CDnq9A7HvbC/?utm_source=ig_embed

Ön tarafa yerleştirilmiş nispeten küçük sayılabilecek bir ızgara, agresif görünümlü ön tampon ve geniş egzoz çıkışlarıyla ön plana çıkan araç, önceki sızıntılarla oldukça tutarlı görünüyor. Bu da görüntülerin gerçek olabileceği anlamına geliyor. Bununla birlikte tekerlek yuvasındaki turuncu izlere bakacak olursak bu görüntüler, ABD’ye özel olacak 2 Serisi Coupe’dan alınmış olabilir.

Ön tarafta daha geniş farlar ve alt tarafa yerleştirilmiş hava delikleriyle dikkat çeken otomobilin arka tarafına geçtiğimizde burada pek fazla detay bulunmuyor. Siyah beyaz olan fotoğrafta dikkat çeken en önemli nokta ise sağ ve sol uçlara yerleştirilmiş geniş egzoz çıkışları oluyor. Bu geniş egzoz çıkışları ve bagaj kapağı üzerindeki spoyler, görüntülerde yer alan aracın M420i Coupe olabileceğini söylüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir