Ethereum ve BNB Rekor Kırdı! Yatırımcılar Mest Oldu

Ethereum ve BNB Rekor Kırdı! Yatırımcılar Mest Oldu

0

Bilindiği üzere kripto para piyasası denilince akla ilk olarak Bitcoin gelmekte. Yeni gelişmeler ile Ethereum ve BNB fiyatı Bitocin karşısında değer kazanmaya başladı. Rekor üzerine rekor kıran Ethereum 3 bin dolar barajını aşmaya çalışmakta. Bunun yanında BNB ise 600 dolar sınırını geçerek rekor kırdı. Ethereum ve BNB Rekor Kırdı!

Ethereum ve BNB Rekor Kırdı!

Ethereum ve BNB Rekor Kırdı

Son haftalarda Ethereum ve BNB’de yaşanan gelişmeler yatırımcıları fazlasıyla sevindirdi. Nisan ayı baz alındığında Bitcoin yatırımcıları kabuslar görürken, ETH ve BNB çok fazla etkilenmedi. Bu duruma karşı daha fazla yatırımcıyı kendilerine çektiği gözlemlenmekte.

Nisan ayı başlarında BNB, 15’inci yıkımını gerçekleştirmişti ve 500 dolar seviyesine çıkmıştı. Bunun yanında Ethereum ise sabırsızlıkla beklenmekte olan 2.0 ağ güncellemesi haberi ile yükselişe başladı. Ayrıca söz konusu haber öncesi kripto para birimi 2 bin dolar sınırını geçmişti.

1 Nisan tarihinde BNB fiyatı 645 dolar olarak en yüksek değere yükseldi. Sonrasında birazda olsa satış yiyen para birimi, anlık olarak 620 dolar seviyelerinde. Ethereum ise aynı gün içerisinde 2 bin 600 sınırını aştı. Ardından satış yemesine rağmen durmadı ve sırasıyla 2 bin 700 ve 2 bin 900 doları geçti. Anlık olarak ise Ethereum fiyatı 2 bin 900 doların üstünde.

Kripto para piyasası, ikinci ve üçüncü büyük sanal paraların rüzgarıyla yukarı doğru hareketlendi. Uzmanlara göre piyasanın yeşillenmesinde Bitcoin‘in stabil hareketinin de payı büyük.

Peki siz yaşanan bu gelişmeler hakkında ne düşünmektesiniz? Kripto paralara güveniyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir