Ethereum Blast ile Oyun Oyna Para Kazan!

Ethereum Blast ile Oyun Oyna Para Kazan!

0

İnternet üzerinden para kazanmak mı istiyorsunuz? Ayrıca para kazanırken eğlenmeniz mi gerekiyor? Bu yazımızda sizlere oyun oynayarak para kazanabileceğiniz bir uygulamayı anlatacağız. Uygulama ile basit bir oyun oynayarak Ethereum kazanabilmektesiniz. İşte oyun oynayarak Ethereum kazan / Ethereum Blast başlıklı oyunun detayları..

İnternetten Para Kazanmak Mümkün mü?

Para kazanma konusunda internet üzerinden araştırma yapan pek çok kişinin karşısına çeşitli site, uygulama ve yöntemler çıkmakta. Ayrıca bu yöntemlerin bazıları ile para kazanmak mümkünken bazıları ise ödeme yapmamakta. Ama sonuç olarak internetten para kazanma mümkün. Sadece dürüst ve ödeme yapan site/uygulamaları bulmalısınız.

Oyun Oynayarak Ethereum Kazan

Ethereum Blast ile Oyun Oyna Para Kazan

Yazımıza konu olan ve Ethereum kazandıran oyunumuzun ismi Ethereum Blast. Bu oyun sayesinde dakikalar içerisinde kazanç elde edebilme mümkün. Ek olarak oyunun oynanışı ise gerçekten kolay. Ekranda çıkan renkli kutucukların en az 2 renk yan yana olmak şartı ile üzerine tıklıyoruz. Bu şekilde kutuları patlatmamız bizden beklenmekte.

Bunun yanında oyunun sağ üst kısmında bizlere görevler verilmekte. Bu görevleri tamamlarken sol üst kısımdaki hamle sayımıza da dikkat etmemiz gerekiyor. Bu şekilde oyunda level atlayarak ilerleyebilmektesiniz. Oyunun detaylı anlatımı üst kısımda zaten mevcut.

Ethereum Blast Ödeme Alma

Ethereum Blast ile nasıl ödeme alınır, ayrıca ödeme alma mümkün mü? Bu soruların cevabını hızlı bir şekilde verelim. Uygulamadan ödeme alma öncelikle mümkün. Ayrıca anlık olarak ödemesini yapmakta. Ödeme yöntemi ise coinbase cüzdanına ödeme yapmakta. Bunun yanında Coinbase üzerinden farklı kripto para borsalarına ödemenizi aktarabilmektesiniz.

Ethereum Blast İndir

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 4
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir