Clubhouse’da Hadise’yi Taklit Eden Kullanıcı Ses Getirdi

Clubhouse’da Hadise’yi Taklit Eden Kullanıcı Ses Getirdi

0

Son ayların en çok konuşulan sosyal medya platformlarından biri olan Clubhouse’da geçtiğimiz akşam ilginç bir olay yaşandı. Bir kullanıcı Hadise adıyla platforma kaydoldu ve onun taklit ederek binlerce insanı kandırdı. Clubhouse’da Hadise’yi Taklit Eden Kullanıcı olayı!

Kısa zaman önce popüleritesini birden arttıran ve anlık olarak sadece iOS işletim sistemi tarafından desteklenen Clubhouse, konuşulmaya devam etmekte. Uygulama 8 milyondan fazla indirildi. Sanatçıların birçoğu bu uygulamayı kullanarak hayranları ile iletişime geçti. Ancak Hadise’nin platformda hesabı olmamasına rağmen bir kadın sesini taklit ederek onun yerine geçti.

Clubhouse’da Hadise’yi Taklit Eden Kullanıcı

Clubhouse’da Hadise’yi Taklit Eden Kullanıcı

Kendini Hadise olarak tanıtan bir Clubhouse kullanıcısı başını büyük bir belaya soktu. Profiline Hadise’nin bir fotoğrafını koyup sesini değiştiren genç kadın amacına ulaştı. Dakikalar boyunca binlerce insanı kandırıp onlarla sohbet etti. Hatta odadaki diğer kullanıcılara şarkı dahi söyledi. Hadise’nin bu keyifli yayını sosyal medyada trendler arasına girerken; sanatçı resmi Instagram hesabından bir hikaye paylaştı.

Hadise takipçilerine yaptığı duyuruda hiçbir zaman Clubhouse uygulamasına girmediğini dile getirdi. Ayrıca dün akşamki kullanıcının ise onu taklit eden bir birey olduğunu ifade etti. Ayrıca binlerce insanı kendisiymiş gibi kandıran o kadını mahkemeye vereceğini şu sözlerle açıkladı:

Dün akşam hiçbir şekilde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse’da benim adımla açılmış bir hesap benim sesimi taklit ederek benmiş gibi insanlarla konuşmuş. Sohbet etmiş, hatta şarkı bile söylemiş. Pazartesi günü konu ile ilgili hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.

Peki siz bu konu ile ilgili ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir