Clubhouse Artık Herkese Açık! İşte Detaylar

Clubhouse Artık Herkese Açık! İşte Detaylar

0

Son zamanların popüler olan sosyal medya uygulaması Clubhouse, uzun zamandır beklenen haberini duyurdu. Yaklaşık olarak altı aydır beta sürecinde olan platform, sonunda herkes için açıldı.Clubhouse Artık Herkese Açık! İşte Detaylar

Clubhouse Artık Herkese Açık! İşte Detaylar

Özellikle de pandemi dönemiyle birlikte evde kalan kullanıcılar sosyal medya uygulamalarını daha aktif kullanmaya başladılar. Clubhouse uygulaması da, ilk çıktığı zamandan beri kullanıcıların gözdesi oldu. Söz konusu olan uygulama Clubhouse’un popülerlik yakalaması, diğer sosyal medya uygulamalarına da bazı ilhamlar verdi. Twitter, Facebook, Discort ve Spotify gibi platformlar Clubhouse’u örnek alarak bünyelerine Clubhouse’a özel olan sesli sohbet odaları eklediler. Fakat söz konusu olan platform sadece iOS kullanıcıları için aktifti. Normal olarak da Android kullanıcıları da platformun kendileri için de aktif olmasını beklemekteydiler. Sonunda beklenen gün geldi ve artık Clubhouse betadan çıktı.

Clubhouse, bilindiği üzere ilk çıktığı zamandan beri beta sürecinden geçmekteydi. İlk olarak yalnızca  iOS platformu için aktif olan uygulama, geçtiğimiz günlerde de Android platformu için aktif oldu. Şimdi ise şirket, yaptığı açıklamada uygulamanın beta sürecinden çıkarak artık tamamen herkese açık olduğunu duyurdu.

Clubhouse Artık Herkese Açık! İşte Detaylar

Kullanıcılar artık Clubhouse bağlantılarını takip edebilir, bir içerik oluşturucunun topluluğuna girebilir ya da herhangi bir genel etkinliğe katılabilirler. Ayrıca şirket logo tarafında da küçük bir değişiklik yaptı. Paylaştığımız görselde de görüldüğü üzere logonun önünde yeni bir öne çıkan simge bulunmakta.

Clubhouse uygulaması, çıktığı ilk zamanlarda çok fazla dikkat çekmemekteydi. Fakat kısa bir zaman sonra ünlü isimler tarafından platform kullanılmaya başlandı. Bu sayede de hızla yükselişe geçti ve gözle görülür derecede popülerlik yakaladı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Clubhouse platformunu kullanıyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir