Clubhouse ve TED Ortak Oldu! Yeni İçerikler Yolda

Clubhouse ve TED Ortak Oldu! Yeni İçerikler Yolda

0

Son zamanlarda sıkça gördüğümüz platformlardan biri olan Clubhouse, dev podcast platformu TED ile ortaklığa gidiyor. Söz konusu olan ortaklığın sonucunda yeni içerikler ortaya çıkacak. Clubhouse ve TED Ortak Oldu! Yeni İçerikler Yolda

Clubhouse ve TED Ortak Oldu! Yeni İçerikler Yolda

Clubhouse ve TED Ortak Oldu! Yeni İçerikler Yolda

İlk çıktığı zamanlarda ortalığı sallayan platform, son zamanlarda popülerliğini biraz yitirmekte. Yitirdiği popülerliği sonucunda şu sıralar Facebook ve Twitter gibi devlerle mücadele etmekte. Fakat ne yazık ki uygulamanın kendine ait olan fikrini birçok sosyal medya platformu farklı isimlerle kullanıcılarına sunmakta. Bu yüzden de Clubhouse, kullanıcılarını kaybetmemek için yeni ortaklıklar kurmaya başladı.

Clubhouse, söz konusu olan ortaklıkların ilkini dünyanın en büyük podcast platformlarından olan TED ile yapmakta. Thank Your Ass Off” adlı ilk sunum bugün TSİ 18.00’da gerçekleşecek. Ayrıca yapılan anlaşmaya göre TED, bu sunumlarda kendi içeriklerini pazarlamakta ya da ürün yerleştirmekte özgür olmakta. Kısacası TED, yabancılık çekmeyerek kendini evinde hissedecek.

Ayrıca söz konusu olan ortaklık tek bir konuşma ile sınırlı kalmamakta. Yapılacak olan konuşmaya ek olarak ilerleyen günlerde özel sunumların düzenlenmesi planlanmakta. Fakat şimdilik  Türkçe içeriklerin gelip gelmeyeceği hakkında herhangi bir bilgi bulunmamakta. Yapılacak olan sunumların şimdilik İngilizce olacağı bilinmekte.

Clubhouse ve TED Ortak Oldu! Yeni İçerikler Yolda

 Clubhouse uygulamasını önceden kullanmış olan kullanıcıların bildiği üzere, sohbet odaları çoğunlukla iş hayatı üzerine konuşmaları konu almakta. Ancak TED konuşmaları da genel olarak bu gündem üzerine gerçekleşmekte.  Bu yüzden gerçekleşen ortaklığın Clubhouse içeriklerine büyük katkıda bulunacağı bilinmekte.

Peki siz bu ortaklık konusunda ne düşünüyorsunuz? Clubhouse uygulamasını kullanıyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir