1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. FIFA 22 Sonunda Geliyor! İşte Fiyatı ve Fragmanı

FIFA 22 Sonunda Geliyor! İşte Fiyatı ve Fragmanı


Merakla beklenen FIFA 22 oyununun  fragmanı, fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. Özellikle de futbol sever oyuncuların gözdesi olan seriye sahip oyun hakkındaki detaylı bilgiler ortaya çıktı. FIFA 22 Sonunda Geliyor! İşte Fiyatı ve Fragmanı

FIFA 22 Sonunda Geliyor! İşte Fiyatı ve Fragmanı

FIFA 22 Sonunda Geliyor! İşte Fiyatı ve Fragmanı

PES ve FIFA oyunları futbol tutkunu oyuncuların gözdesi olmakta. Söz konusu olan iki oyun için karşılaştırmalar devam etmekte. Ayrıca her yıl iki seriden de yeni oyunlar gelmekte. Önümüzdeki yıl olan 2022 yılının oyunu olacak olan FIFA 22 fragmanı, fiyat bilgisi ve çıkış tarihi ile belli oldu.

Geçtiğimiz yıllarda da gördüğümüz gibi bu yıl da yeni FIFA oyunu, kısa ve öz bir tanıtım videosuyla karşımıza gelmekte. Oyun severlerin oyunla ilgili olan beklentilerinden bir tanesi gerçekçiliğin artmasıydı. Çünkü FIFA 21’deki hatalar ve gerçekçiliği bozan unsurlar oyuncuları rahatsız etmekteydi. Tanıtımı yapılan  FIFA 22 fragmanı 1 dakika 40 saniye uzunluğunda ve video klipleri ile başlamakta. Daha sonra ise yun motoru ile oluşturulmuş klipler devam etmekte. Fakat şimdilik oyun içi görüntüler paylaşılmadı.

FIFA 22 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Çıkış tarihi 1 Ekim 2021 olacak FIFA 22 için fiyat bilgisi şu şekilde olmakta:

  • PC (Steam): 419,99 TL
  • Xbox One: 499,99 TL
  • Xbox Series X/S: 559,99 TL
  • PlayStation 5: 560,00 TL
  • PlayStation 4: 500,00 TL

Ayrıca yukarda yer alan fiyatlardan yararlanmak isteyen oyuncular ön siparişlerini EA Games’in satın alma sayfasından oluşturabilirler. Ek olarak da  oyunun Stadia platformuna geleceği de bilinmekte.

Peki siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap