ZTE Yeni Akıllı Saat Watch Live Tanıtıldı! İşte Detaylar


Çin’de gerçekleştirilen ZTE etkinliğinde, ZTE yeni akıllı saat Watch Live modelinin tanıtımı gerçekleştirildi. Apple Watch ve Huawei Watch Fit’e tasarım bakımından benzetilen cihazın fiyatı ise gayet uygun.

ZTE yeni akıllı saat Watch Live tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

ZTE Yeni Akıllı Saat Watch Live

Ekran çözünürlüğü 240 x 240 piksel olan 1.3 inç TFT LCD ekranı bulunan akıllı saat, yalnızca 35 gram ağırlığında. Cihazın IP68 sertifikası bulunurken, 12 çeşit etkinlik takibi yapılabilmekte. ZTE Watch Live modelinin gerçek zamanlı bildirim, müzik kontrolü, hareketsiz kalma hatırlatıcısı, uzaktan kamera deklanşörü ve telefonumu bul gibi yararlı işlevleri bulunuyor. Bu işlevlerin çokluğu sayesinde oldukça ilgi gördüğünü söylemek mümkün.

Günümüzde çoğu akıllı saatte olan ve gün geçtikte yaygınlaşan kan oksijen doygunluğu seviyesinin yapabilmesinin dışında 24 saatlik  kalp atış hızı takibi de bu cihaz sayesinde kontrol edile biliyor. Uyku kayıtları ve stres seviyesi takibi özellikleriyle birlikte yoğun kullanımda çeşitlilik sunabiliyor.

Çeşitli özelliklerinin bulunması fazlasıyla önemli olsa da, pil ömrü kullanıcılar tarafından fazlasıyla dikkat ediliyor. ZTE Watch Live’ın pil ömrü, yetkililer tarafından standart kullanımda 14-21 gün olarak açıklandı. Manyetik bir şarj pedi ile şarj olan akıllı saatin fiyatı ise 35 dolar.

Söz konusu akıllı saat hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Tasarımı, özellikleri ve fiyatını nasıl değerlendiriyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Kötü Kötü
4
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
İlginç İlginç
5
İlginç
Aşk Aşk
0
Aşk
Korkunç Korkunç
5
Korkunç
Başarılı Başarılı
4
Başarılı
Lol Lol
4
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir