ZenFone Mini Piyasaya Sürülüyor! iPhone 12 Mini’ye Rakip

ZenFone Mini Piyasaya Sürülüyor! iPhone 12 Mini’ye Rakip

0

2020 yılı içerisinde akıllı telefon sektörü özelinde durgunluk yaşayan Asus, 2021 yılında Apple’a rakip olmayı planlıyor. Bunun yanında iddialı bir telefon ile karşımıza çıkacağı düşünülen şirket açıklama yaptı. ZenFone Mini piyasaya sürüleceği resmen duyuruldu.

Birçok akıllı telefon kullanıcısı yapılan bu adım sonrası heyecanlandı. Ayrıca Asus’un bu girişimi akıllı telefon pazarında şimdiden ses getirmiş durumda.

ZenFone Mini bu yıl piyasada

ZenFone Mini piyasaya sürülecek

Xda’nın yayımladığı habere göre Asus’un bu yılki ana odak noktalarından birisi akıllı telefon. Küçük ama üst düzey özelliklere sahip olan bir akıllı telefon çıkaracağını dev şirket duyurdu. Asus’un çıkacak olan bu akıllı telefonunun kod adı ZenFone Mini’ni olup, ZenFone 8 serisinin en küçük üyesi olarak, Apple’ın 12 ailesinin en küçük telefonu iPhone 12 Mini ile rekabet edeceği bilgisi mevcut. Sızıntılara göre piyasaya çıkacak olan akıllı telefonun özellikleri, fiyatı ve kesin çıkış tarihi gibi bilgiler şimdilik elimizde bulunmuyor.

Firmanın yeni çıkaracağı akıllı telefonu ile bu sektörde yerini alıp alamayacağı merak konusu. Ayrıca çıkacak olan telefona talep olup olmayacağını hep beraber görüp deneyimleyeceğiz. Akıllı telefonlar, geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde boyut olarak bir hayli büyümeye devam etti. Bunun yanında günümüzde akıllı telefonların çoğu 6 inç’in üzerinde ekranlara sahip. iPhone 12 Mini piyasaya çıkmasının ardından çok fazla hayranlık uyandırdı. Fakat bu cihaz Apple’ın umut ettiği kadar iyi satılmadığı bilgisi mevcut.

Asus’un çıkartacağı mini telefonu sizce başarılı olur mu? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir