TikTok Fırın Videosu Görenleri Hayrete Düşürdü!

TikTok Fırın Videosu Görenleri Hayrete Düşürdü!

0

Dünya genelinde herkesin çokça kullandığı, her anını paylaştığı sosyal medyada gözlemlenen bazı paylaşımlar korkutmuyor değil. TikTok platformunda her gün binlerce video yayınlanırken aralarında gıda sektöründe çalışan insanlarında videoları bulunuyor. Bu videoların bazıları tam anlamıyla akıllara durgunluk getiriyor. Kısa süre önce bu konuda bir gelişme yaşandı ve yetkililer bir kez daha harekete geçti. TikTok fırın videosu görenleri hayrete düşürdü.

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan ve çokça konuşulan ”süt banyosu” ve ”dönerle dans” krizinin ardından şimdi ise fırın çalışanlarının videosu görenleri hayrete düşürdü. Ayrıca görüntülere baktığımızda çalışan, fırında pişirilmesi için tepsiye dizilen ekmek hamurundan birinin arasını açıp dondurma koyuyor.

TikTok fırın videosu! Cezadan kurtulamadı

TikTok fırın videosu

Fırından çıkan ekmeğin ortasını açan kişinin, çıkardığı dondurma çubuğunu yaladığı görülüyor. Görüntülerin Mersin’in Tarsus ilçesindeki bir fırında çekildiğinin tespiti mevcut. Ayrıca İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce, polis ve zabıta ekiplerinin de desteğiyle operasyon yaptılar.

TikTok’ya görüntüleri yayınlayan çalışana ve fırın sahibine, hijyen kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle 18 bin 383 lira ceza uygulanırken 30 gün boyunca fırının faaliyetlerini durdurdular. Görüntüleri yayınlayan çalışan, sosyal medyada paylaştığı ekmeği kendisi için hazırladığını söylese de bu cezadan kurtulamadı.

TikTok günümüzde en çok kullanılan platformlardan biri haline gelmiş durumda. Bu tarz olaylar ile belli aralıkla adından söz ettirmeye devam ediyor. Birkaç etkileşim uğruna yapılan hareketler tam anlamıyla görenleri hayrete düşürüyor. Peki siz bu fırın konusu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Verilen ceza sizce yeterli mi? Alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir