YouTube Vanced Apk İndir! Reklamsız Youtube Apk
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

YouTube Vanced Apk İndir! Reklamsız Youtube Apk

+ - 1

Sevilen ve milyonlarca kullanıcısı bulunan YouTube’u bilmeyeniniz yoktur. YouTube’u mobilden kullanırken çıkan reklamlardan fazlasıyla sıkıldınız mı? Ayrıca premiuma geçmeden arka planda videolar oynatılamıyor. YouTube Vanced Apk ile sizde bu özelliklere sahip olabileceksiniz. Bunun yanında reklamsız Youtube apk ve Vanced YouTube apk indir bu yazımızda sizlerle.

YouTube Vanced Nedir?

YouTube™ Vanced, stok Android YouTube™ uygulamasıdır, ancak daha iyisi! Reklam engelleme, gerçek amoled karanlık modu ve bunun yanında çok daha fazlasını içerir. YouTube™ Vanced’i kolaylıkla yüklemek için alt kısımdan işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

YouTube Vanced iOS Olur mu?

YouTube Vanced bir apk uygulaması olduğundan sadece android cihazlara indirilebilmektedir. Bundan dolayı YouTube Vanced ios veya YouTube Vanced iphone maalesef olmamakta.

YouTube Vanced için Kullanıcı Yorumları

YouTube Vanced Apk

▶ Android youtube uygulamasının modlanmış hali. Reklamsız, videoları arka planda ve yüzen pencerede oynatabiliyor ama indirme özelliği mevcut değil.

▶ Dahili reklam engelleyicisi olan ve arka planda video oynatabilen youtube uygulaması. Bunun dışında resmi youtube uygulamasının aynısı. Ancak bu uygulamaya google hesabı bağlayabilmek için microg uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekir. Root gerektirmez. Play Store da bulunmaz.

▶ Tek kelimeyle youtube reklam killaaa! En sevgili programlardan. Reklam hikaye, arka planda oynatma, indirip sonradan izleme gibi pro yeterliklere de sahip oluyorsunuz.

YouTube Vanced Apk İndir!

Pek çok kişinin uygulamayı sevdiğini görmüşsünüzdür. Ayrıca merak etmeyin bu uygulamayı sizde seveceksiniz. Vanced indirme için alt kısımda bulunan Youtube Vanced indir butonuna tıklayın. Sonrasında çıkan kısımdan indirme işlemini gerçekleştirin. Reklamsız YouTube apk kullanabileceksiniz.

Youtube Vanced indir (Güncelleme gelirse linkler yenilenmekte. Tekrar buradan indirebilirsiniz.)

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. En yararlı uygulamalardan biri bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.