YouTube Vanced Geri Dönüyor!

YouTube Vanced Geri Dönüyor!

0

Dijital izleme platformu Youtube bildiğiniz üzere oldukça popüler. Ancak içerisinde bulunan reklamlar sayesinde bazı kullanıcılar bu durumdan mutsuz olarak alternatif uygulamalara yöneliyorlar. YouTube Vanced isimli bir uygulama, YouTube Premium’u almadan reklamsız bir şekilde YouTube videolarının izlenebildiği çok güvenli olmayan uygulamalardan biri. Söz konusu uygulama 3 ay önce kapatılmıştı. Ancak şimdi YouTube Vanced geri dönüyor. Ayrıca artık yeni bir isme sahip.

YouTube Vanced Geri Dönüyor!

YouTube Vanced Geri Dönüyor!
Alternatif Uygulama YouTube Vanced Geri Dönüyor

3 ay önce, YouTube Premium’a para vermek istemeyen fakat YouTube videolarını reklamsız izlemek isteyen kullanıcıların gözdesi YouTube Vanced kapatılmıştı. Şimdi konuyla ilgili yeni bir haber geldi; YouTube Vanced, yeni ismi ‘ReVanced’ ile karşımızda. Ancak unutmayın ki bu uygulama pek güvenilir değil.

3 ay önce Google, YouTube uygulamasının premium bir sürümü olan YouTube Vanced’i kapatmaya zorladı. Ek oalrak dava açmakla tehdit etti. YouTube Premium’a alternatif olan YouTube Vanced’i kullanan birçok kullanıcı mevcuttu. Ancak uygulamanın belirli yönleri YouTube’un hizmet şartlarına uygun değildi.

Alınan karar sonucunda söz konusu uygulama kapatılmakta ve bu durum kullanıcıları üzmekte. Fakat başka bir geliştirici ekibi projenin kontrolünü ele aldı. Sonrasında YouTube Vanced ekibiyle hiçbir ilişkisi olmadan ReVanced adlı yeni bir uygulama geliştirdi. Yeni uygulamanın geliştiricileri ReVanced’e dair şu cümleyi kullanmakta: ReVanced; Vanced’in resmi olmayan bir devamıdır, Vanced’e bağlı değildir ve yeni özellikler sunmayı amaçlamaktadır.”

Peki siz bu uygulama hakkında ne düşünmektesiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir