Ünlü YouTuber, Ford F-350 İçin İlginç Tekerlekler Tasarladı (Video)


Çoğu zaman ilginç fikirleriyle takipçilerinin karşısına geçen WhistlinDiesel adlı YouTube kanalı, bu sefer fazlasıyla farklı bir konseptle video çekti. Ford F-350 için ‘dikenli tekerlekler‘ tasarlayan YouTuber’ın ilginç tasarımına bide yakından bakalım.

WhistlinDiesel isimli bir YouTube kanalında yayınlanan videoFord F-350’nin tekerleklerinde yapılan ilginç bir değişikliği ortaya koydu. Yıkıcı etkisi çok yüksek olan bu tekerlekler, Ford F-350’ye çok çılgın bir hava katıyor gibi görünüyor.

Videoda da görülmekte olan tekerleklerin diken kısımlarının çelikten yapıldığı ifade ediliyor. Yapılan modifiye korkutucu görünse de bunun pratikte pek de korkutucu olmadığını belirtelim çünkü videoda da görebileceğiniz gibi WhistlinDiesel, arabayı hareket ettirmekte oldukça zorlanıyor.

🟥 İşte ürkütücü tekerlekleriyle Ford F-350:

Arabanın ağırlığına dayanamayan yeni tekerlekler, tahmin edildiği gibi bir süre sonra dönmemeye başladı. Dönmeyen tekerlekler, araba motorunun daha fazla çalışmasına neden olduğu için motora hasar verdi. WhistlinDiesel, arabasını
bu kadar çok zorladıktan sonra yeniden eskisi gibi kullanabilecek mi merak konusu.

Aracın bu tekerleklerle biraz hareket ettiğini, hatta dikenli tekerleklerle bulunduğu zemine az da olsa hasar verdiğini ekleyelim ancak bir süre sonra bükülmeye başlayan uçlar, tekerleklerin işlevsiz hâle gelmesine yol açtı. Deneyin sonunda dikenli lastiklerin tüm parçaları birer birer kırıldı. WhistlinDiesel, tüm olanlara rağmen çok eğlendiğini ve kendisi için çok sıra dışı bir deneyim olduğunu belirtti.

Ford F-350 İlginç Video:


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Kötü Kötü
1
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
İlginç İlginç
3
İlginç
Aşk Aşk
2
Aşk
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
Lol Lol
1
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir