Ünlü YouTuber, Ford F-350 İçin İlginç Tekerlekler Tasarladı (Video)

Ünlü YouTuber, Ford F-350 İçin İlginç Tekerlekler Tasarladı (Video)

0

Çoğu zaman ilginç fikirleriyle takipçilerinin karşısına geçen WhistlinDiesel adlı YouTube kanalı, bu sefer fazlasıyla farklı bir konseptle video çekti. Ford F-350 için ‘dikenli tekerlekler‘ tasarlayan YouTuber’ın ilginç tasarımına bide yakından bakalım.

WhistlinDiesel isimli bir YouTube kanalında yayınlanan video, Ford F-350’nin tekerleklerinde yapılan ilginç bir değişikliği ortaya koydu. Yıkıcı etkisi çok yüksek olan bu tekerlekler, Ford F-350’ye çok çılgın bir hava katıyor gibi görünüyor.

Videoda da görülmekte olan tekerleklerin diken kısımlarının çelikten yapıldığı ifade ediliyor. Yapılan modifiye korkutucu görünse de bunun pratikte pek de korkutucu olmadığını belirtelim çünkü videoda da görebileceğiniz gibi WhistlinDiesel, arabayı hareket ettirmekte oldukça zorlanıyor.

🟥 İşte ürkütücü tekerlekleriyle Ford F-350:

Arabanın ağırlığına dayanamayan yeni tekerlekler, tahmin edildiği gibi bir süre sonra dönmemeye başladı. Dönmeyen tekerlekler, araba motorunun daha fazla çalışmasına neden olduğu için motora hasar verdi. WhistlinDiesel, arabasını bu kadar çok zorladıktan sonra yeniden eskisi gibi kullanabilecek mi merak konusu.

Aracın bu tekerleklerle biraz hareket ettiğini, hatta dikenli tekerleklerle bulunduğu zemine az da olsa hasar verdiğini ekleyelim ancak bir süre sonra bükülmeye başlayan uçlar, tekerleklerin işlevsiz hâle gelmesine yol açtı. Deneyin sonunda dikenli lastiklerin tüm parçaları birer birer kırıldı. WhistlinDiesel, tüm olanlara rağmen çok eğlendiğini ve kendisi için çok sıra dışı bir deneyim olduğunu belirtti.

Ford F-350 İlginç Video:

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir