Ünlü YouTuber Jake Paul FBI Baskını! Evine Operasyon
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya Haberleri

Ünlü YouTuber Jake Paul FBI Baskını! Evine Operasyon

0

Dünyaca tanınan 20 milyondan fazla takipçisi bulunan 23 yaşındaki Jake Paul’un son günlerde başı dertte. Geçtiğimiz aylarda, George Floyd cinayetinin ardından düzenlenen “Black Lives Matter” protestolarında bulunduğu nedeniyle tutuklanmış ve gözaltına alınmıştı. Arizona’da bir alışveriş merkezinde tutuklanan Ünlü YouTuber Jake Paul FBI, bulunduğu alışveriş merkezinde yağmayı başlatan kişi olarak ilân edilmişti. Şimdi ise ünlü Jake’in evine arama izni ile giren FBI, Paul’un evinde mevcut bulunan silahları topladı.

Ünlü YouTuber Jake Paul FBI ile sorun yaşıyor

Ünlü YouTuber Jake Paul FBI

YouTube’un milyon aboneye sahip isimleri arasında yer alan Jake Paul’un evine FBI ekibi operasyon düzenlendi. Evin içerisindeki silahları toplayan ekibe aynı zamanda silahlı SWAT ekibi de destek verdi. Hangi gerekçe ile Paul’a bu operasyonun düzenlendiği bilinmiyor olsa da yine de sosyal medya bu konuda ayaklandı.

Şu anda süren bir soruşturma kapsamında bu operasyonun düzenlendiğini söyleyen FBI sözcüsü, yargıcın soruşturmayı mühürlemesi sebebiyle detay veremeyeceğini söyledi. Ünlü fenomenin bahçedeki jakuzisinden uzun namlulu silahın da çıktığı söyleniyor.

Jake Paul, Arizona’da yağma suçlamasıyla karşı karşıya kalmıştı. Yakın zaman önce de halk sağlığı kararlarına uymayan bir parti düzenledi. Üst üste gelen bu hamlelerden sonra gözler Jake Paul’a döndü. Şu an için tutuklama kararı bulunmayan Paul için işler zorlaşıyor gibi görünüyor.

YouTuber Jake Paul’a yapılan FBI baskını hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir