Total War Saga: Troy Multiplayer Desteği Yolda!

Total War Saga: Troy Multiplayer Desteği Yolda!

0

Epic Games Store’da 13 Ağustos tarihinde piyasaya sürülen ve çıkışı gerçekleştiği ilk gün 24 saatliğine ücretsiz olan popüler oyun Total War Saga: Troya’ın multiplayer desteği getirileceği bilgisi paylaşıldı. Söz konusu olan multiplayer özelliği 26 Kasım Perşembe günü beta sürümüne gelecek ve ilk olarak destek sunacağı oyuncu sayısı şimdilik 7 olarak açıklandı. Total War Saga: Troy multiplayer desteği geliyor.

Total War Saga: Troy multiplayer desteğine kavuşuyor

Total War Saga: Troy multiplayer

Beğenilen ve popüleritesi her geçen gün artan Total War’ın en son oyunu Troy’a sakin bir şekilde yeni özellikler getiriliyor. Bilinen Oyun sitesi Rock Paper Shotgun yapmış olduğu habere göre, öncelikle beta olarak gelecek multiplayer güncellemesi yanında oyunun hikaye kısmını CO-OP oynamamızı sağlayacak. Gelen bilgilerden bir diğeri ise şu anlık 7 oyuncuya kadar izin verecek güncelleme aynı zamanda topluluk yapımı birçok özel haritayla da uyum sağlayacak. Bunun yanında oyuncular hikaye kısmında eriştikleri başarıları multiplayer modunda da kullanabilecek.

Rakiplerle eşleşme kısmı hakkında söz konusu oyunda net bir bilgi şimdilik paylaşılmadı. 26 Kasım tarihinde beta mıltiplayer lansmanı başlayacak ve giderilmesi gereken bazı hatalar olabileceği düşünülüyor. Şüphesiz oyunun geliştirici ismi Creative Assembly de oyunculardan gelen geri dönüşlerle uygun gördüğü değişiklikleri oyun üzerine ekleyecek. Serinin geçtiğimiz oyunlarındaki multiplayer özelliği fazlasıyla beğenilmiş hatta popülerliğinin bu kadar fazla olmasında fazlasıyla rol oynamıştı.

13 Ağustos tarihinde Epic Games ile yaptığı özel anlaşma ile oyun, 1 yıl boyunca sadece Epic Games Store’da yer alacak. İlk çıktığı gün 24 saatliğine ücretsiz olarak oyuncuların kütüphanelerine eklenebilecek. Steam gibi diğer oyun platformlarına ise önümüzdeki sene Ağustos ayında yer alacak. Öyle ki oyun bedava olmasının verdiği etkiyle 8 milyonun üzerinde satın alınma başarısı göstermişti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir