Total War Saga: Troy Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War Saga: Troy Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

0

Epic Games Store ücretsiz oyunlarıyla tüm oyun severlerin aklına yer etmişken şimdide 13 Ağustos tarihinde 24 saatliğine ücretsiz olarak sunulacak olan: Total War Saga: Troy sistem gereksinimleri ile karşımızda. Çıkış tarihine çok kısa bir süre kalan oyun için sahip olmanız gereken sistem gereksinimleri!

Total War Saga: TROY sistem gereksinimleri açıklandı

Total War serisinin yeni oyunu bizleri bu defa Homeros’un İlyada ve Odessa destanlarında yer alan destansı Truva Savaşı dönemlerine götürecek. Oyunun her serisinde farklı bir hikayeyle karşılaşıyoruz ve bu hikayeye göre Truva Prensi Paris tarafından Kral Menelaos’un eşi Helen’i sarayından kaçırır. Eşinin kaçırılmasına hiddetlenen Menelaos, Miken Kralı olan Kardeşi Agamemnon’dan yardım ister.

Bunun üzerine yanına Aşil gibi savaşçıları alan Menelaos Yunanlılarla Truvalılar arasında on yıllar sürecek savaşın fitilini ateşler. Bizi tam da bu ortamın içine bırakacak oyun, serinin bir önceki oyunlarından aşina olduğumuz kahraman yönetimini de geliştirilmiş olarak deneyimlememize imkan tanıyacak. Yunanistan tarafında Agamemnon ya da Menelaos gibi karakterlerle oynarken, Truva tarafında Hector gibi karakterlerle şehrimizi savunma olasılığı sunacak.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde;

– Intel Core 2 Duo veya Intel Core i7 8550U
– 4 GB RAM
– NVIDIA GTX 460 / AMD Radeon HD 5770

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-6600 veya AMD Ryzen 5 2600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 veya AMD Radeon R9 270X

Türkçe dil desteğiyle çıkacak oyun 13 Ağustos tarihinde Steam ve Epic Games Store’da yerini alacak. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi oyunu çıktığı gün 24 saatliğine ücretsiz şekilde Epic Games Store’da indirip sonsuza kadar sahip olabileceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir