Acun Ilıcalı Exxen İçin Feyyaz Yiğit İle Anlaştı


Acun Ilıcalı, önümüzdeki aylarda yayın hayatına başlaması planlanan Exxen ile ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Cinayet Süsü ve Ölümlü Dünya gibi filmlerde oyunculuğu ile fazlasıyla beğenilen Feyyaz Yiğit’in de Exxen’de olacağını İnstagram hesabı üzerinden duyurdu. Acun Ilıcalı Exxen için Feyyaz Yiğit ile anlaştı.

Acun Ilıcalı Exxen için Feyyaz Yiğit ile anlaştı

Acun Ilıcalı Exxen için Feyyaz Yiğit ile anlaştı

Acun Ilıcalı, mevcut durumda Türk televizyon sektörünün en önemli isimlerinden birisi konumunda. Şimdi ise yayın hayatına başlamaya hazırlanan dijital platformu Exxen’de yer alacak ünlü isimler ile ilgili hız kesmeden açıklamalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Ilıcalı, Konuşanlar isimli YouTube programıyla Hasan Can Kaya’nın da Exxen’de yer alacağını takipçilerine duyurdu. Şimdi ise yeni bir Instagram hikayesi paylaşarak oyuncu Feyyaz Yiğit’in de Exxen’de seyircilerin karşısına çıkacağını açıkladı.

Feyyaz Yiğit’in Exxen’de ne tür bir yapımın içinde bulunacağı hakkında tam olarak detay verilmedi. Fakat Acun Ilıcalı paylaştığı hikayede, “Feyyaz Yiğit, yeni projesiyle çok yakında Exxen’de… Mutluyuz” ifadelerini kullandı. Yani Feyyaz Yiğit’i Exxen’de görmek için fazla beklemeyeceğimiz çıkarımında bulunabiliriz.

Şu ana kadar Haluk Bilginer, Nurgül Yeşilçay, Orkun Işıtmak, Reynmen gibi hem TV’de hem de sosyal medyada ünlü olan pek çok ismin Exxen’de yer alacağını zaten biliyorduk. Bunların yanında ünlü YouTuber Enes Batur da geçtiğimiz günlerde Instagram’de paylaşmış olduğu bir hikaye ile Exxen için “birkaç” proje üzerinde çalıştığını duyurmuştu.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Kötü Kötü
7
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
8
Eğlenceli
İlginç İlginç
4
İlginç
Aşk Aşk
2
Aşk
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Başarılı Başarılı
12
Başarılı
Lol Lol
6
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir