Tiktok’a Marketplace Geliyor! İşte Detaylar
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya Haberleri

Tiktok’a Marketplace Geliyor! İşte Detaylar

0

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Tiktok, yeni bir özellik ile geliyor. Dün düzenlenen etkinlikte Marketplace özelliğini duyurdu. Tiktok’a Marketplace Geliyor! İşte Detaylar

Tiktok’a Marketplace Geliyor! İşte Detaylar

Tiktok'a Marketplace Geliyor! İşte Detaylar

Her geçen gün yeni bir kullanıcı sosyal medya uygulaması TikTok’u kullanmaya başlıyor. Bu sayede platformun popülerliği gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Uygulamanın gelen bilgilere göre aktif olarak bir milyardan fazla kullanıcısı mevcut. Ayrıca günümüzün en başarılı sosyal medya platformları listesinde üst sıralarda yer almakta. Özellikle de pandemi ile birlikte kullanıcı sayısında ciddi bir artış gözlemlenen platform, dün yapılan bir etkinlikte yeni özelliğini duyurdu. Söz konusu yeni özelliğe TikTok Markeplace adını veren platform, markaların içeriklerine en uygun kişilerle çalışmalarına olanak sağlamayı hedeflemekte.

Yeni özelliğin adı TikTok Marketplace olarak karşımıza gelmekte. Yeni özellik markaların kendilerine en uygun kişiyi bulmaları için tasarlandı. Artık reklam veren kişiler bu özellik sayesinde tüm kullanıcıları bulabilecekler. Ayrıca mevcut araçlar ile üreticileri kategorize edebilecekler. Ek olarak kendilerine en uygun arama koşullarını oluşturabilme imkanları mevcut. Ayrıca profesyonel bir tecrübe isteyenler için profesyonel ajanslara erişim izni verilen bir iş birliği programı geldi. Belirli bir erişim yetkisi verilen ajanslar, marka ve içerik üretici arasında köprü görevini sağlamakta.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca TikTok platformunu kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir