Telefondan Mining Yapma! CryptoTab Browser Nedir?
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Telefondan Mining Yapma! CryptoTab Browser Nedir?

+ - 0

Bu yazımızda CryptoTab Browser nedir, CryptoTab nasıl yüklenilir? bahsedeceğiz. Ayrıca CryptoTab Browser üzerinden nasıl Bitcoin kazanılır ve CryptoTab Browser ile ne kadar para kazanabileceğini anlatacağız. Telefondan Mining yapma artık çok kolay.

Son yıllarda kripto paralara ilgi her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de fazlasıyla arttı. Ülkemizde kripto paralara ilginin artması sonrası Bitcoin ve diğer altcoinlere yatırımın yanı sıra crypto mining merak edilmekte. Bilgisayar üzerinden crypto mining yapılması bilinmekte ancak Telefondan mining yapma daha çok merak edilmekte.

Telefondan Mining Yapma

Telefondan Mining Yapma

Yazımıza konu olan CryptoTab Browser ile sizlerde Telefondan mining yapma işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Mobilden mining yapma için alt kısımda bulunan CryptoTab Browser Nasıl İndirilir? başlığının altından indirebilirsiniz. Bunun yanında uygulama kullanımı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

CryptoTab Browser Nedir?

CryptoTab Browser, internette gezinirken Bitcoin (BTC) madenciliği yaparak gelir elde etmenize olanak sağlayan bir tarayıcıdır. Sitede gezinirken madencilik yapar ve karşılığında Bitcoin kazanabilirsiniz. Bitcoin ve diğer kripto paraların önemi bu denli artmışken CryptoTab Browser bize yatırım yapmadan para kazanmamızı sağlıyor.

CryptoTab Browser Nasıl İndirilir?

CryptoTab Browser, Microsoft, Android ve iOS işletim sistemlerinde yüklenmekte. Microsoft’ta yüklemek için, internet sitesinin indir kısmına basmanız yeterlidir. iOS sistemleri için Apple AppStore’dan yüklenebilen tarayıcı, Android işletim sistemine sahip telefonlar için Google Play Store’dan kolayca yüklenebilir.

Android indir ve iOS indir

CryptoTab Browser İle Nasıl Bitcoin Kazanabilirsiniz?

CryptoTab Browser Nedir?

Elinizde bulunan cihazlarınızda CryptoTab’i yükledikten sonra, internet aramalarınızı CryptoTab üzerinden yapacaksınız. Ve böylelikle sizlerde Bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bitcoin (BTC) madenciliği yapabilme için video izlerken, internette gezinirken ve çalışırken tarayıcı açık olması gerekmekte. Eğer bilgisayarı sisteminizi kapatmayıp CryptoTab Browser’ı açık tutarsanız tüm gece boyunca siz uyurken Bitcoin madenciliği yapıp Bitcoin’lerinizi artırmanıza olanak sağlar.

Ayrıca, hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan CryptoTab’e girip hesaplama gücünüzü artırarak kazanacağınız Bitcoin tutarını kolayca artırabilirsiniz. Bilgisayardaki gibi, telefonunuzu kapatmadığınız sürece CryptoTab’i aktif halde tutarak yattığınız yerden Bitcoin kazanmanıza katkı sağlar.

CryptoTab Ortaklık Programı Nedir?

CryptoTab ortaklık programı, sizin ağa sağladığınız kullanıcı sayısına bağlı olarak Bitcoin kazanmanıza olanak sağlar. Öncelikle, sizin özel linkiniz üzerinden farklı kullanıcıları davet etmeniz lazım. Sonra, sizin attığınız davet linkinden gelenler sizin madencilik havuzunuzun üyesi olurlar. Böylece sizin madencilik havuzunuzdaki üyeler internette gezindikleri süre boyunca madencilik yaparlar. Son olarak, kullanıcı aktivitesi ve ağınızın büyüklüğüne göre komisyon ücreti kazanırsınız.

CryptoTab Browser ile Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Mevcut durumda kullanıcıların kazanabileceği para ile ilgili bir üst limit yok. Genel olarak inceleme yapıldığı zaman günlük 7 cent olarak gözükmekte. CryptoTab Browser’ın verilerine göre bir ayda 2.1 dolar, yılın sonunda 25 dolara kazanma mümkün. Bunun yanında ortaklık programı ile kazancınızı tabiki 10 kat arttırabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap