The Medium Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

The Medium Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

0

The Medium oynanış görüntüleri yayınlandı. Bloober Team’ın sadece Xbox Series X ve S için özel olarak geliştirdiği oyunun 14 dakikalık videosu YouTube üzerinden yayınlandı. Psikolojik ve korku türünde olan bu oyun, sunmuş olduğu paralel dünyalar konsepti ile Xbox Series X ve S‘in SSD performansını ön planda tutmasını amaçlıyor. The Medium oyununda iki farklı dünya mevcutken bunlardan biri şimdiki zaman, diğeri ise ruhlar dünyasını temsil ediyor.

The Medium Oynanış Görüntüleri!

The Medium oynanış görüntüleri

Merakla beklenen oyun The Medium, Xbox Series X için özel olarak hazırlandığı söylense de Windows PC‘lere de gelecek. Oyunda vakit geçirdiğimiz yerler üçe ayrılıyor. İlki gerçek dünyada, ikincisi ruhlar dünyasında ve geri kalan üçüncüsü ise eş zamanlı olarak gerçekleşiyor. Oynanış videosunda tüm bunları gözlemlemek mümkün oluyor.

Görüntülerde ana karakterimiz Marianne, oyundaki baş düşmanımız The Maw ile karşı karşıya geliyor. The Maw da aynı Marianne gibi ruhlar dünyasına girip çıkabiliyor. Ruhlar dünyasındayken Maw, ana karakterimiz Marianne‘ye görünür ve onun yerini kolaylıkla bulabilir. Gerçek dünyada ise Maw hem görünmez hem de kör. Bu yüzden Maw, Marianne‘nin yerini bulabilmesi için işitme gücüne ihtiyaç duyar.

The MediumXbox Series X | S ve Windows PC‘de SteamEpic Games Store ve Microsoft Store üzerinden 28 Ocak‘ta satışa sunulacak.

The Medium’un üst kısımda bulunan 14 dakikalık oynanış videosu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Kısa süre içerisinde yayınlanacak oyunun konusu psikolojik ve korku olduğunu belirtmiştik. Peki siz bu oyun kategorisini seviyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir