Forza Horizon 5 Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama

Forza Horizon 5 Çıkış Tarihi Hakkında Açıklama

0
Forza Horizon 5 Çıkış Tarihi

Xbox Series X‘in çıkış oyunu olarak konuşulmakta olan Forza Horizon 5 ile ilgili şimdiye kadar herhangi bir gelişme yoktu. Forza Motorsport ve Forza Horizon, Xbox’ın elinde bulundurduğu en büyük kozlardandı. Artık Xbox konsolları ve Windows PC’ler için özel oyun olarak karşımıza çıkıyor. Forza Horizon 5 çıkış tarihi hakkında tahmin yapıldı.

Forza Horizon 5 çıkış tarihi tahmini

Sevilen ve merakla beklenen Forza oyunu maalesef Xbox Series X’in çıkış oyunları arasında yerini alamadı. Ancak Series X için mevcut bulunan Forza Motorsport üzerinde çalışılıyor. GameBeat muhabiri Jeff Grubb bir sonraki Forza Motorsport oyunundan önce yeni bir

Xbox Series X’in çıkış oyunları arasında bir Forza oyunu ne yazık ki yer almadı fakat Series X için hali hazırda yeni Forza Motorsport üzerinde çalışılıyor. GameBeat muhabiri Jeff Grubb, bir Forza Horizon oyunu deneyimleyeceğimizi düşünmekte.

Forza Horizon 5 çıkış tarihi tahmini

Grubb, geçtiğimiz günlerde Xbox Empire podcast‘inde “Forza Motorsport‘dan bir teaser izleme imkanımız oldu, yine de bir sonraki Forza Horizon oyununu alabileceğimizi düşünüyorum ve bunu da önümüzdeki yıl gerçekleştirebileceğiz” açıklamalarında bulundu.

Grubb, bu açıklamasıyla 2021’de Forza Horizon 5‘in geleceğini tahmin ediyor. Konsol özel oyunlarının hızlı bir şekilde ilk seneden çıkması pek mümkün olmaya biliyor. Genellikle konsollar çıktıktan 1 yıl sonra konsol özel oyunları yavaş yavaş gelmeye başlar. Umarız Grubb doğru bir tahminde bulunmuştur.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir