Tesla’da Yeni Unvanlar İlgi Çekti! Game of Thrones’u Hatırlattı
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Tesla’da Yeni Unvanlar İlgi Çekti! Game of Thrones’u Hatırlattı

+ - 0

Sıkça haberlerimize konu olan Elon Musk, ilginç bir unvan ile yine gündeme oturdu. Tesla’nın CEO ve CFO unvanlarına yenileri eklendi. Technoking of Tesla unvanını alan Elon Musk, Tesla’da yeni unvanlar ünlü dizi Game of Thrones’u hatırlattı.

Bu tarz farklı yaklaşımlar ve ilginç fikirler ile gündeme oturan Elon Musk, yeni şeylerin peşinde olduğu düşünülmekte. Yaşanan gelişmelerde bu konuyu işaret ettiği düşüncesi var.

Tesla’da Yeni Unvanlar İlgi Çekti

Tesla'da Yeni Unvanlar dikkat çekiyor

Elon Musk, son aylarda attığı kripto para adımları ile piyasa üzerinde etki yarattı. Şimdi ise yeni bir unvan ile karşımıza çıktı. Dogecoin ve Bitcoin hakkında attığı tweetler ile etkileyen Musk, son zamanlarda davalar ile uğraşmakta. Geçtiğimiz gün attığı adım ile tabiri caizse davacılara meydan okuyan Elon Musk, eleştirileri umursamadığını belli etti.

Bitcoin ve kripto paralar, dünyadaki birçok zengin kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyor. Bunun yanında Elon Musk, diğerlerinden farklı düşünerek kripto paraların yanında yer almakta. Ayrıca bu sayede bir çok kişi fazlasıyla kar elde etti.

Yaşanan gelişmeleri sizlere aktardık fakat Elon Musk ve Zach Kirkhorn, CEO ve CFO görevlerine devam edecekler. Bunun dışında Musk’ın yeni bir kripto para birimi çıkartacağı söylenmekte. Ayrıca yapılan kripto para yatırımlarıda devam edeceğe benziyor.

Peki siz bu gelişmeler ile ilgili ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap