Telegram Yeni Özellik! Çok Daha İşlevsel Oldu
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya Haberleri

Telegram Yeni Özellik! Çok Daha İşlevsel Oldu

1

Şimdilerde pek çok kişi tarafından kullanılan popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram bundan sonra çok daha işlevsel oldu. Kısa süre önce animasyonlu çıkartmalar gibi birçok özellik eklenen uygulama, her geçen gün yaptığı yeniliklerle yoluna devam ediyor. Yeni sunulan 6.3 sürümü ile birlikte Telegram yeni özellik eklenmeye devam ediyor.

Telegram Yeni Özellik! Güncelleme yayınlandı

Telegram Yeni Özellik! Güncelleme yayınlandı

Mesajlaşma uygulaması olan Telegram’a son gelen güncelleme ile birlikte bundan sonra kullanıcılar profil resmi yerine profil videosu kullanabilecek. Yeni gelen bu özellik sonrasında profil videosu kullandığınız zaman, kullanıcılardan biri profilinize girince profil resmi yerine kısa bir video oynatılacak.

Aynı zamanda artık daha önce kullandığınız profil resimlerinizi ve videolarınızı inceleyebilecek, bu ikisini de ana profil resmi olarak kullanabileceksiniz. Telegram’a gelen bir başka özellik ise ön kamera ile çekilen herhangi bir resim yada video bundan sonra medya düzenleyici de yumuşak ten seçeneği ile düzenlenebilecek.

Yeni güncelleme ile gelmiş olan diğer özelliklere bakacak olursak, Telegram birkaç yıldır dosya yükleme sınırını 1.5 GB olarak tutuyordu fakat artık bu güncelleme ile birlikte bu sınır 2 GB’a çıkarıldı. Ayrıca Telegram, kişilerinizle aranızdaki mesafeyi belirten yakındaki kişiler özelliğinin de üzerinde durmaya devam ediyor.

Bundan sonra mesajlaştığınız biri size bir fotoğraf gönderdiğinde sohbeti açmadan fotoğrafın küçük resmini görebileceksiniz. Gelen bu son güncelleme ile birlikte en son yenilik ise uygulamadaki müzik çalar kısmı yalnızca Android kullanıcıları için yeniden tasarlandı. Güncelleme ile gelen başka bir yenilik bulunmuyor. Yenilikler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 3 sene önce

  başarılı mesajlaşma uygulaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir