Telegram Sonunda Beklenen Özelliğine Kavuştu!

Telegram Sonunda Beklenen Özelliğine Kavuştu!

0

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Telegram, uzun zamandır kullanıcılarından eksik olan özelliği hakkında geri dönüşler almaktaydı. Fakat dün gelen güncelleme ile birlikte Telegram grup içi görüntülü görüşme özelliğine kavuştu. Telegram Sonunda Beklenen Özelliğine Kavuştu!

Telegram Sonunda Beklenen Özelliğine Kavuştu!

Telegram Sonunda Beklenen Özelliğine Kavuştu!

Geçtiğimiz Nisan ayında Telegram, eksik olan grup içi görüntülü görüşme özelliğini uygulamaya ekleyeceğinin bilgisini vermişti. Söz konusu olan özellik, yayınlanan güncelleme ile birlikte gelmekte. Ayrıca Telegram kullanıcıları gelen güncelleme ile hareketli arka planları da kullanabilecekler.

Popüler sosyal medya uygulaması WhatsApp, yaptığı gizlilik sözleşmesi ile birçok kullanıcı kaybetti. İnternet üzerinden görüşme yapmaya devam etmek isteyen kullanıcılar farklı uygulamalara geçiş yaptılar. Bu uygulamalardan bir tanesi de Telegram oldu. Söz konusu olan uygulama Telegram’ı kısa zamanda toplamda 500 milyondan fazla kullanıcı indirmekte. Uygulama günlük 55 milyon aktif kullanıcıya sahip olmakta. Ayrıca da kullanıcılarına diğer mesajlaşma uygulamalarına göre daha fazla özellik sunmakta.

Kullanıcı kitlesinin çoğu tarafından eksik olan özelliği hakkında eleştiriye maruz kalan Telegram, artık rahat bir nefes almakta. Yayınladığı güncelleme ile birlikte eksik olan özelliğe kavuşmakta. Şirket, dün yayınladığı güncelleme ile kullanıcılara yeni özelliğini sunmakta. Gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılar, görüntülü görüşme sırasında ekran paylaşımı yapabilecekler. Ayrıca, geliştirilen gelişmiş gürültü engelleme özelliği ile kullanıcıların sesleri en iyi şekilde aktarılacak. 

Ayrıca söz konusu olan güncelleme ile Telegram, sohbet arka planlarını hareketli görseller ile değiştirme özelliğini aktif etmekte. Şirket, sohbet uygulamalarında böyle bir özelliğin ilk kez kullanıldığını belirtmekte. Gelen özelliklere ek olarak ayrıca da animasyon düzenleyici özelliği sayesinde kullanıcılara kendi animasyonlarını oluşturma imkanı mevcut.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir