Popcash Nedir? Popcash Reklam Alma ve Para Kazanma

Popcash Nedir? Popcash Reklam Alma ve Para Kazanma

0

İnternetten para kazanma ve reklam alma ile para kazan konusunda hizmet veren bir siteyi sizler için tanıtmak istedik. Popcash nedir? Popcash reklam alma ve Popcash para kazanma konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Ayrıca Popcash para çekme ve Popcash ödeme alma ile ilgilide açıklamalar yazımızda bulunmakta.

Popcash Nedir? Popcash Reklam Alma

Popcash Nedir

Bunun yanında PopCash tüm ülkeler için masaüstünde, mobilde iyi bir trafiğe ve inanılmaz BGBM (1000 gösterim başına maliyet) oranına sahiptir. Aynı zamanda tatmin edici düzeyde reklam ağı envanterine sahip Pop-Under reklamları mevcuttur. AdSense için iyi bir alternatif olabilecek düzeyde diyebiliriz.

PopCash ödeme şekli olarak minimum düzeylerde çalışıyor. Bununda min. düzeyde trafik gibi gereksinimleride olduğunu söylemeden etmeyelim. Ödemelerinizi Paypal, Payza, Paxum, Payoneer, Bitcoin, Ethereum,Ripple veya Litcoin olarak alabiliyorsunuz. Para transfer süreçlerinin sorunsuz işlediğini söylemek mümkün. Yaklaşık oalrak 24-48 saat içinde ödemenizi hesabınıza yapmaktalar

Uzmanlık alanı Pop-Under reklamlar olan PopCash tüm ülkelerde gösterime sahip iyi para kazandırabilecek türden reklam ağıdır. Harika bir şey olsa gerek, örneğin günde 10 dolar yada yada fazla kazanç elde ediyorsunuz ve bunu gününde hesabınıza transfer isteyebiliyorsunuz. Kaliteli reklam biçimleri sunan PopCash ile reklamlarınızı da kolayca ayarlayabiliyor ve direkt onay alabiliyorsunuz.

Popcash Para Kazanma

Popcash sitesi üzerinden aldığınız reklamları yayınlayarak dolarlarınızı kazanabilmektesiniz. Kazanma yöntemleri arasında reklam seçenekleri ile anlık fırsatlarda bulunmakta. Ayrıca referansınız ile üye olan kişilerden de para kazanabiliyorsunuz. Bundan dolayı reklamları sizin yayınlanmanızın yanında insanların referansınız ile üye olmasına da özen gösterin

Popcash Para Çekme

Popcash para çekme konusunda daha önce çekim işlemi yaptığımızdan dolayı bu kısmı da anlatmak istedik. Türkiye’de ikamet eden biri olarak biz ödeme seçenekleri arasında kripto para seçeneklerinden Ripple ı seçtik. Ripple seçtikten sonra ödemenin yapılması için Ripple cüzdan numaramızı ve Ripple cüzdan etiketini yazarak ödememizi aldık. Sizlerde sorunsuz ödemenizi alabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 7
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir