Spider-Man: Miles Morales Paylaşımı Heyecanlandırdı

Spider-Man: Miles Morales Paylaşımı Heyecanlandırdı

0
Spider-Man: Miles Morales Paylaşımı

Spider-Man: Miles Morales oyunu merakla beklenirken çıkış yapmasına tam anlamıyla günler kaldı. Oyunun çıkış tarihi her geçen gün yaklaştıkça hayranlar oyunun içeriğini hakkında çok daha fazla meraklanıyor. Oyunun geliştirici stüdyosu Insomniac Games gelen bu taleplere cevap niteliğinde bir paylaşım yaptı ve oyundaki kostümü yayınladı.

Oyunda bulunacak kostümlerden biri daha önce sızdırılmıştı ve bu yayınla birlikte iki kostüm oyun severler tarafından görülmüş oldu.

Spider-Man: Miles Morales oyunu animasyon filmine göz kırpacak

Sony’nin Spider Verse animasyon filmindeki ana kostümün oyun içerisinde bulunup bulunmayacağı tam olarak bir muamma iken merak edenlerin sayısı bir hayli fazlaydı. Nihayet bu merak sona erdi diyebiliriz çünkü Insomniac Games oyunun en ikonik kostümünü Twitter üzerinden paylaştı. Daha önce sızdırılan kostümler bazı özel güçlere sahipti ve satın alım yapmak ya da oyun içerisinden kazanmak gerekiyordu. Bu kostüm de oyun içerisindeki bir görev ile herkes tarafından sahip olunabilecek olacak. Kostüme oyunun başından beri sahip olmak isteyenler ön sipariş verenler olacak.

Üst kısımda da gördüğünüz üzere paylaşılan videoda kostüm detaylı bir şekilde gözlemlene bilmekte. Tasarıma bakacak olursak animasyon filmine oldukça sadık kalınmış, filmdeki kostüme benzerliği dikkat çekiyor. Marvel’ın önceki Spider-Man oyunu gibi bu oyun da PlayStation’a özel olarak çıkıyor. Spider-Man: Miles Morales‘i, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 12 Kasım’da çıkış yapacak. Oyunun PlayStation Store’daki fiyatı 459TL olarak belirlenmiş durumda. Ön sipariş verenler bu kostümü oyunun başında kullanabiliyor olacak.

Siz bu oyun ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Oyundaki payalşılan kostümü beğendiniz mi? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir